• Головна
  • У Краматорську зусилля громадськості, поліції і влади об’єднуються заради безпеки
16:00, 19 вересня 2018 р.

У Краматорську зусилля громадськості, поліції і влади об’єднуються заради безпеки

У Краматорську  зусилля громадськості, поліції і влади об’єднуються заради безпеки

У Краматорську рух «Сильні громади» у партнерстві з місцевою поліцією планує провести низку заходів спрямованих на вирішення актуальних проблем безпеки в громаді в рамках проекту «Ефективне місто». Основна ідея заходів – об’єднати зусилля та можливості громадськості, поліції і місцевої влади та розпочати вирішення актуальних проблем безпеки в Краматорську на принципах діалогу, партнерства і взаємоповаги.

Починаючи з серпня, у Краматорську в соцмережі Facebook створена і діє група «Безпечний Краматорськ», в якій громадяни можуть визначати проблеми, обговорювати їх, планувати заходи та залучати відповідних посадовців та фахівців для участі у заходах, круглих столах, освітніх лекціях тощо.

Серед заходів, які пропонуються - лекції від активістів та поліції для громадян щодо основ адміністративної та кримінальної відповідальності, щодо основ безпеки дорожнього руху, громадський аналіз адмінкодексу (за участю поліції та громади) на предмет внесення до документу актуальних змін та направлення цих пропозицій на Уряд, поліцейсько-громадські рейди по прибудинкових територіях, рейди проти пішоходів та водіїв-порушників на дорогах та пішохідних переходах, проти вживання спиртного в громадських місцях, гучної музики вночі в розважальних закладах та інше. Про всі заходи буде повідомлятися в групі “Безпечний Слов’янськ” та в місцевих ЗМІ-партнерах.

Загалом, у 13 громадах сходу України громадяни продовжують об’єднуватися для вирішення місцевих проблем в рамках проекту “Ефективне місто” у таких напрямках:

- поліпшення доступу громадян до ліків;

- розвиток громадських просторів;

- покращення умов ведення бізнесу;

- вирішення актуальних проблем безпеки в громадах.

Досвід показує, що, коли активні громадяни прагнуть змін і працюють над їх втіленням – вони неодмінно досягають успіху.  Отже, кожен громадянин вже зараз може долучатися, ставати активним та досягати успіху у будь-якому з міст проекту, за такими напрямками:

“Медицина”:Костянтинівка,Дружківка,Лиман,Бахмут,Кривий Ріг,Сєвєродонецьк;

“Благоустрій”:Слов’янськ,Торецьк,Добропілля;

“Бізнес”:Слов’янськ,Олександрівка,Селидове.

“Безпека”:Слов’янськ,Краматорськ,Рубіжне;

Нагадаємо, проект “Ефективне місто” розпочав рух “Сильні громади” спільно з ГО “Студена” влітку 2017 року в 16 громадах Східної України. В рамках Клубів “Ефективне місто” громадяни вирішували проблеми поганих доріг, сортування сміття, безпритульних тварин, а також комунікації громади із владою. Тоді за результатами проекту вдалося досягти значних результатів. Так, до прикладу, у Слов’янську активісти разом з представниками місцевого бізнесу створили 14 додаткових пунктів для збору відпрацьованих батарейок для подальшої утилізації. Ці пункти успішно працюють вже майже рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорск #СГ #безопасность #патрульные #полиция
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...