• Головна
  • В Україні запрацював електронний чек
16:30, 2 жовтня 2018 р.

В Україні запрацював електронний чек

Державна фіскальна служба, в рамках реалізації експериментального проекту, щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, запустила в тестовому режимі інформаційну систему E-Receip.

Вже розроблене та пропонується для використання безкоштовне клієнтське програмне забезпечення для операційних систем Windows та Android. Передбачено розробку програмного забезпечення для операційної системи IOS.

Для реєстрації кас та касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО».Даний сервіс надає можливість платникам обрати із запропонованого списку господарську одиницю, де розміщено касу, пілотний проект, у якому вона візьме участь, та зареєструвати в режимі он-лайн касу та касирів.Для того, щоб розпочати роботу з касою необхідно відкрити зміну, сформувати електронний чек.

Крім того, ДФС реалізовано і електронний сервіс, який дозволяє покупцеві товарів (послуг) здійснювати пошук та перегляд фіскального касового чеку, що формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій, так і електронного фіскального чеку, створеного новітніми РРО. Доступ до сервісу здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи. Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести: фіскальний номер РРО, дату та час видачі чеку (для традиційних РРО). Пошук електронного чеку здійснюється за його фіскальним номером та датою.

Якщо ви не знайшли свого е-чека в системі, зробіть його фото та надішліть за адресою [email protected]. ДФС буде вивчено причину, через яку електронний чек не потрапив до системи та вжито відповідних заходів.

Для стимулювання громадян перевіряти інформацію по електронним чекам та повідомляти про випадки порушень та зловживань, після запровадження електронного чека, планується проведення "Чекової лотереї". Чеки, які пройшли перевірку, будуть приймати участь у розіграшу призів або фінансових винагород.

Запрошуються суб‘єкти господарської діяльності м. Краматорська взяти участь у тестуванні інформаційну систему E-Receip. Всю необхідну інформацію, щодо функціонування системи E-Receip, можна отримати на сайті ДФС України за електронною адресою sfs.gov.ua.

У разі необхідності ви можете звернутись у Центр обслуговування платників в приміщенні ДПІ у м. Краматорську (84313, м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 22, вхід зі зворотної сторони будівлі, телефони для довідок: (06264)54293, (06264)59586.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорск #чек #ГФС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...