• Главная
  • Краматорські поліцейські провели урок для маленьких учасників дорожнього руху
13:30, 3 октября 2018 г.

Краматорські поліцейські провели урок для маленьких учасників дорожнього руху

Як правильно переходити вулицю, поводитись у різноманітних дорожніх ситуаціях, а також про права та правила поведінки учасників дорожнього руху розповіли сьогодні поліцейські ювенальної превенції Краматорського відділу поліції учням 6 класу ЗОШ №15.

Краматорські поліцейські провели урок для маленьких учасників дорожнього руху, фото-1

З метою попередження дорожньо - транспортного травматизму правоохоронці не тільки інформують дітей про дотримання ПДД, а й проводять активну кампанію щодо недопущення будь-яких надзвичайних подій за участі малечі та збереження їх життя.

Дорога до школи завжди є справжньою пригодою, але інколи вона може містити небезпеку, про яку діти мають знати. Поліцейські нагадали як вести себе на дорозі і біля неї, де можна грати, а де це небезпечно, і що необхідно робити на вулицях, щоб не потрапити в біду. Всі ці прості правила зроблять дорогу до школи більш безпечнішою.

Дітям важливо знати, що дорожньо-транспортні пригоди трапляються і в дворах. Тому треба пам’ятати, що загрозу життю може нести не лише автомобіль чи мотоцикл, а навіть велосипед.

Перехід дороги – це серйозний етап у дорожньому русі. Він вимагає від пішоходів відповідної підготовки. Перед переходом вулиці або перехресть, необхідно зосередитись, загострити свою увагу і згадати правила переходу.

Діти активно відповідали на запитання співробітників поліції, обговорювали різні ситуації на дорозі та уявляли, якими можуть бути наслідки порушень ПДР.

Шановні дорослі! Будьте пильними, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху. А найголовніше – бережіть своє життя та життя Ваших дітей.

Краматорські поліцейські провели урок для маленьких учасників дорожнього руху, фото-2
Краматорські поліцейські провели урок для маленьких учасників дорожнього руху, фото-3
Краматорські поліцейські провели урок для маленьких учасників дорожнього руху, фото-4
Краматорські поліцейські провели урок для маленьких учасників дорожнього руху, фото-5
Краматорські поліцейські провели урок для маленьких учасників дорожнього руху, фото-6
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорск #полиция #дети #урок
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...