• Главная
  • В Краматорську затвержена концепція автоматизованої системи оплати проїзду у міському транспорті
16:30, 17 октября 2018 г.

В Краматорську затвержена концепція автоматизованої системи оплати проїзду у міському транспорті

В Краматорську затвержена концепція автоматизованої системи оплати проїзду у міському транспорті

На виконання Програми розвитку громадського транспорту і дорожньо-транспортної інфраструктури в м. Краматорську на 2018-2019 роки, з метою підвищення якості пасажирських перевезень, згідно з Меморандумом про наміри від 26.06.2018, укладеним між Краматорською міською радою, Комунальним підприємством «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», ТОВ «Віза Україна», Публічним акціонерним товариством «Державний ощадний банк України», сьогодні, 17 жовтня на черговому засіданні виконавчого комітету Краматорської міської ради було ухвалене рішення “Про затвердження Концепції автоматизованої системи оплати проїзду у міському пасажирському транспорті м. Краматорськ”.

Відповідно до рішення, учасником пілотного проекту по впровадженню функціонала безготівкової оплати проїзду у міському громадському транспорті визначено ТОВ "Сімбол Транспорт", з яким комунальне підприємство «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» має укласти договір безоплатного користування обладнанням та програмним забезпеченням.

Автоматизована система оплати проїзду (АСОП) дозволяє автоматизувати процес оплати та обліку послуг пасажирських перевезень у міському пасажирському транспорті загального користування.

Одним з основних елементів функціонування громадського транспорту є збір оплати за проїзд. АСОП дозволяє істотно підвищити його ефективність. Автоматизація процесу дозволяє зменшити число зловживань як зі сторони працівників підприємств-перевізників, так і з боку пасажирів, отримувати точні дані про пасажиропотік (у тому числі про кількість поїздок, здійснених по пільгових тарифах для відшкодування з бюджету недоотриманих доходів). Завдяки введенню безготівкових способів оплати (транспортні карти, банківські карти, мобільні платежі NFC) знижується вартість обробки і зберігання готівки. Використання АСОП дозволяє впровадити гнучку тарифну політику, що значно підвищує зручність і привабливість громадського транспорту для пасажирів. Аналіз пасажиропотоку дає можливість оптимізувати використання рухомого складу в часі (час доби, дні тижня, сезонність).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорск #проезд #транспорт #безналичный
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...