• Главная
  • В Краматорську оголошено конкурс для соціальних підприємництв
13:00, 8 ноября 2018 г.

В Краматорську оголошено конкурс для соціальних підприємництв

В Краматорську оголошено конкурс для соціальних підприємництв

Спостерігаючи динаміку росту соціального підприємництва в Україні, ми прийшли до висновку, що соціальні інновації потребують використання ефективних інструментів з комунікації, аби привертати увагу широкого кола громадськості та досягати ще більше результатів.

Отже, «Kramatorsk Innovation Platform» оголошує конкурс на участь у програмі з розробки промо-ролику для соціальних підприємництв з Донецької, Луганської, Харкiвської та Одеської областей!

Критерії участі:- наявність бізнесу, що працює з чіткою бізнес-моделлю, продуктом або послугою;- очевидні результати соціальної діяльності підприємства;- визначена соціальна місія бізнесу.

Переможець отримає дуже корисну та практичну винагороду - промо-відео, у якому він зможе розповісти про всі можливості та переваги свого соціального підприємництва та залучити ширшу аудиторію.

Не пропустіть цю унікальну можливість та отримайте експертну підтримку!

Реєстраційна форма для участі тут

Дедлайн подачі форми: 18 листопада 2018 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені: 23 листопада 2018 року.

Бажаємо успіхів!Проект «Kramatorsk Innovation Platform» реалізується ГО «Вільна Хата» та ГО «Українська Асоціація Фрілансерів» (Free UA) у Краматорську у співпраці з Фондом Східна Європа та ChildFund Deutschland e.V. за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.   

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорск #конкурс #ролик #видео
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...