• Главная
  • В Краматорську розпочало роботу Державне бюро розслідувань
10:00, 30 ноября 2018 г.

В Краматорську розпочало роботу Державне бюро розслідувань

В Краматорську розпочало роботу Державне бюро розслідувань

Працівники слідчих підрозділів Державного бюро розслідувань 27 листопада в Києві склали Присягу на вірність народу України. З цієї дати сім Територіальних управлінь Бюро одночасно з центральним апаратом розпочали роботу як правоохоронний орган.

Про це на перших зборах колективу за участю місцевих засобів масової інформації повідомив виконувач обов’язків Директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську Володимир Миколайович Помилуйко.

Він зазначив, що територіальне управління, розташоване в Краматорську буде здійснювати правоохоронну діяльність по запобіганню, виявленню, припиненню, розкриттю та розслідуванню злочинів, віднесених до компетенції Бюро та охоплювати Донецьку й Луганську області.

Для виконання функцій вже сформовані слідчі підрозділи за трьома напрямками розслідувань. Це розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції; злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя, а також розслідування військових злочинів.

Водночас В.М. Помилуйко зауважив, що Державне бюро розслідувань розпочинає роботу без оперативних працівників, а під час досудових розслідувань будуть залучатися оперативні підрозділи інших правоохоронних органів. Це пов’язано з тим, що через технічну помилку у діючій на сьогодні редакції Закону України «Про Державне бюро розслідувань» серед переліку посад Бюро відсутня посада оперуповноваженого.

Наприкінці зустрічі Володимир Помилуйко наголосив, що робота в ДБР передбачає неухильне дотримання законів України, прав і свобод людини, а також бездоганну доброчесність кожного працівника.

«В команді Бюро ми бачимо людей, які здатні й повинні бути не просто професіоналами своєї справи, а постійно набувати нових знань та навичок, щоб розкривати та запобігати злочинним діям високопосадовців. Результатом роботи стане не кількість зареєстрованих кримінальних проваджень, а вироки в судах» - підкреслив керівник.

Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Краматорську

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорськ #ДБР #Бюро #робота
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...