• Головна
  • Поліцейські Краматорська та Слов’янська сфокусуються на протидії насильству у сім'ях
13:40, 20 грудня 2018 р.

Поліцейські Краматорська та Слов’янська сфокусуються на протидії насильству у сім'ях

Поліцейські Краматорська та Слов’янська сфокусуються на протидії насильству у сім'ях

Незабаром з’являться мобільні групи реагування з протидії насильства в сім’ї із числа працівників Патрульної поліції та дільничних офіцерів поліції. Наразі в Україні вже діє пілотний проект «Поліна», однак він буде вдосконалений,  - повідомляє прес-служба Краматорського ВП.

У Краматорському відділі поліції побували помічник голови Національної поліції України Андрій Ткачук та заступник начальника відділу Управління дільничних офіцерів поліції Департаменту превентивної діяльності НП України Олеся Доценко. Робоча зустріч пройшла з дільничними офіцерами поліції Краматорська та Слов’янська і співробітниками Патрульної поліції.

Олеся Доценко зазначила, що проект «Поліна» існує в Україні півтора року. Він створений для протидії домашньому насильству шляхом реагування на такі повідомлення спеціалізованих мобільних груп. Така група реагує на всі виклики, пов’язані з домашнім насильством, що надходять на лінію 102, та надає всю необхідну допомогу родинам на місці. Зокрема поліцейські документують порушення, складають адміністративні протоколи, проводять роботу з агресором. Також у разі необхідності поліцейські ізолюють жертву насильства, яку відвозять у соціальний центр (шелтер), де вона отримає тимчасовий притулок, психологічну допомогу та все необхідне для життя.

З моменту запровадження «Поліни», провоодився аналіз пректа в дії, були визначені його недоліки та позитивні сторони.

Наразі, за дорученням голови Національної поліції України ведеться відбір кандидатів для роботи в мобільних групах з протидії домашньому насильству. 

Андрій Ткачук роз’яснив основні положення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», а також довів інші нормативні документи, які регулюють діяльність поліцейського у вказаному питанні. Крім того роз’яснив, що всі відібрані кандидати до «Поліни» пройдуть спеціальне навчання з нормативної бази, тактико-спеціальні, психологічні та з медичної підготовки.

Присутні поліцейські ставили гостям ґрунтовні питання  та висловлювали свої думки щодо вдосконалення та запровадження нових ідей в роботі з протидії домашньому насильству.

Поліцейські Краматорська та Слов’янська сфокусуються на протидії насильству у сім'ях, фото-1
Поліцейські Краматорська та Слов’янська сфокусуються на протидії насильству у сім'ях, фото-2
Поліцейські Краматорська та Слов’янська сфокусуються на протидії насильству у сім'ях, фото-3
Поліцейські Краматорська та Слов’янська сфокусуються на протидії насильству у сім'ях, фото-4
Поліцейські Краматорська та Слов’янська сфокусуються на протидії насильству у сім'ях, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...