• Головна
  • Краматорский НРЦ «Гайок» набирає малюків на реабілітацію та запрошує на роботу спеціалістів
15:00, 4 січня 2019 р.

Краматорский НРЦ «Гайок» набирає малюків на реабілітацію та запрошує на роботу спеціалістів

Краматорский НРЦ «Гайок» набирає малюків на реабілітацію та запрошує на роботу спеціалістів

У новому 2019 році гостинно відкрив двері Краматорский навчально-реабілітаційний центр «Гайок». Центр запрошує дітей міста та області, які мають особливі освітні потреби, зумовлені складними вадами розвитку для отримання освітніх послуг відповідного рівня, корекційно-розвиткових, а також реабілітаційних послуг згідно з індивідуальною програмою реабілітації дитини з інвалідністю.

Центр працює для дітей:

- з тяжкими порушеннями мовлення;

- з порушеннями інтелектуального розвитку;

- з порушеннями опорно-рухового апарату.

У КНРЦ «Гайок» функціонує одна спеціальна група цілодобового (п’ятиденного) перебування для дітей віком від 2-х до 6 (7) років та одна група реабілітаційного відділення для дітей дошкільного віку з інвалідністю.

Режим роботи реабілітаційної групи: п’ятиденний, з 7:00 до 17:30.

Діяльність реабілітаційного відділення Центру спрямована на профілактику та реабілітацію основної патології та супутніх захворювань дитячого організму.

Реабілітаційне відділення включає: медичну реабілітацію, психолого-педагогічну, фізичну, соціально-побутову реабілітацію для надання реабілітаційних послуг згідно з індивідуальною програмою реабілітації дитини з інвалідністю, яка проживає в сім’ї, за станом здоров’я може відвідувати дошкільний навчальний заклад або навчається за індивідуальною формою навчання.

СвÑÑлина вÑд ÐÑамаÑоÑÑÑке ÑамовÑÑдÑваннÑ.

СвÑÑлина вÑд ÐÑамаÑоÑÑÑке ÑамовÑÑдÑваннÑ.

СвÑÑлина вÑд ÐÑамаÑоÑÑÑке ÑамовÑÑдÑваннÑ.

СвÑÑлина вÑд ÐÑамаÑоÑÑÑке ÑамовÑÑдÑваннÑ.

Реабілітація в Центрі носить комплексний характер.

Для забезпечення медичними (лікувально-відновлювальними, лікувально-профілактичними, реабілітаційними), фізичними заходами у Центрі обладнані: зала лікувальної фізкультури, кабінет фізіотерапії, медичний та маніпуляційний кабінети, кабінет лікувального масажу.

Реабілітаційні послуги надаються безкоштовно.

У Центрі обладнано корекційно-розвитковий простір: приміщення групових осередків складаються з ігрових кімнат, спалень, роздягальних кімнат, кабінетів корекційних педагогів у кожній групі.

Для повноцінної роботи педагогів з дітьми обладнані спортивний і музичний зали, кабінет практичного психолога, соціального педагога, музичного керівника, сенсорна кімната, їдальня для дітей.

Для надання кваліфікованих корекційно-розвиткових послуг у Центрі відкриті такі вакансії:  вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, практичний психолог; реабілітаційних послуг: лікар-психіатр, лікар-невролог, лікар-фізіотерпевт, медична сестра з ЛФК, медична сестра з фізпроцедур.

З питань зарахування дітей та працевлаштування до Центру телефонуйте: 06264-3-58-50.

Центр знаходиться за адресою: м. Краматорськ , б-р. Машинобудівників, буд. 4.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорск #КНРЦ #Гайок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...