• Главная
  • Теруправління ДБР у Краматорську: на одного слідчого з розслідування військових злочинів – 15 кримінальних проваджень
15:00, 16 января 2019 г.

Теруправління ДБР у Краматорську: на одного слідчого з розслідування військових злочинів – 15 кримінальних проваджень

Теруправління ДБР у Краматорську: на одного слідчого з розслідування військових злочинів – 15 кримінальних проваджень

Станом на 15 січня 29 слідчих теруправління ДБР у м. Краматорськ здійснюють досудове розслідування у понад 200 кримінальних провадженнях, більшість з яких надійшли до Державного бюро розслідувань від інших правоохоронних органів.

Про це повідомив директор теруправління ДБР у Краматорську Артем Матвєєв, підбиваючи перші підсумки роботи слідчих за «Безпосередньо слідчими нашого теруправління з початку роботи було зареєстровано 95 кримінальних проваджень, з них 38 – це військові злочини».

Розслідування п’ятьох кримінальних проваджень щодо військових ми вже закінчили і передали їх до суду», – зазначив Артем Матвєєв.

Як відомо, юрисдикція Краматорського територіального управління ДБР поширюється на надскладний регіон – Луганську та Донецьку області, де триває операція Об’єднаних сил.

«Серед усіх кримінальних проваджень найбільше навантаження саме на відділ розслідування військових злочинів. Так, у провадженні одного слідчого цього відділу вже зараз перебуває понад 15 кримінальних проваджень, що майже вчетверо перевищує навантаження на слідчих інших відділів, і далі роботи буде ще більше. За попередньою інформацією, наступного місяця нам буде передано близько 600 проваджень Військовою прокуратурою операції Об’єднаних сил», - зазначив Артем Матвєєв.

З метою оперативного обміну інформацією слідчими територіального управління вже налагоджено співпрацю з усіма правоохоронними органами регіону. У разі скоєння злочину, що належить до підслідності територіального управління ДБР, інші правоохоронні органи невідкладно повідомляють про це на телефонний номер чергового слідчого.

Крім того, відділи Військової служби правопорядку в Донецькій та Луганській областях щодобово надсилають до теруправління ДБР зведення щодо злочинів і подій за участю військовослужбовців Збройних сил України.

Відзначимо, що мешканці Донеччини та Луганщини також проявляють високу активність, звертаючись до теруправління ДБР у Краматорську.

Так, лише за перші два місяці роботи, теруправління отримало 165 звернень від громадян. Теруправління Державного бюро розслідувань у місті Краматорськ закликає громадян до подальшої співпраці з метою запобігання, виявлення, припинення, розкриття та розслідування злочинів, віднесених до його компетенції.

Контакти: 84301, м. Краматорськ, вул. Героїв України, 21 +38 (095) 554 84 24; +38 (098) 454 84 24 , E-mail: [email protected]

Для запитів на публічну інформацію: [email protected]

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорськ #ДБР
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...