Валентин Наливайченко звернувся до українців із офіційною промовою

«Наше найнагальніше завдання – повернути людям безпеку і справедливістьЗбудувати владу, яка служить людям!», - теза, котру висунув на з'їзді Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

«Шановні пані та панове!

Звертаюсь сьогодні до всіх українців з прямотою і рішучістю, яких вимагає нинішнє становище нашої країни.

Тотальний занепад держави. Час говорити правду, відкрито та сміливо! Ми не повинні боятися чесного погляду на сьогоднішню ситуацію в нашій країні. Переконаний, єдине, чого нам треба боятися – це зневіри! Зневіри, що паралізує всі зусилля, такі необхідні для перетворення падіння на розвиток!

Зараз перед мільйонами громадян постала страшна і гнітюча проблема виживання. Темрява корупційного брехливого болота влади топить усі надії людей на гідне і справедливе життя. Україна потребує змін, і діяти треба негайно!

Наш великий український народ вистоїть! Україна вистроїть, як це бувало і раніше, відродиться і розквітне.

Переконаний, що президент має бути для всіх громадян України еталоном доброчесності і некорумпованості! У своїй діяльності на посаді президента спиратимусь лише на Український народ і на Закон! Не маю жодних сумнівів: усі мають бути рівними перед Законом! І президент, і звичайний громадянин.

Відмовлюся від президентського імунітету та привілеїв одразу після обрання. Одразу після обрання внесу до парламенту проект закону про імпічмент президента. Водночас буде раз і назавжди позбавлено недоторканості та привілеїв народних депутатів та суддів.

Доб’юся, щоб в країні панував принцип невідворотності покарання. Заявляю прямо і рішуче: ми знищимо корупцію у владі.

Збагачення і мародерство у владі оголошую головним ворогом українців! Повернення вкраденого з офшорів та антикорупційна люстрація будуть здійснені твердо і послідовно.

Я знаю, як за допомогою міжнародних партнерів, ми це зробимо! Я без жодних зволікань негайно запущу роботу Антикорупційного суду. Обов’язково запровадимо прозорі конкурси на державні посади. Віддамо місцевим громадам право призначати та відкликати керівників місцевих правоохоронних органів і суддів.

Створимо умови для постійного оновлення та очищення влади: запрацюють прозорі конкурси на посади, соціальні ліфтидля молоді та електронний уряд.

Зробимо так, щоб в країні запрацював єдиний web-портал, на якому кожен українець зможе безкоштовно отримати усі адміністративні послуги. Це буде доступно без черг, чиновників та хабарів. Я є прихильником максимального розширення прав об’єднаних громад розпоряджатися та володіти землями, надрами, бюджетами.

Разом доб’ємося справедливості, тут і зараз! Справедливості на нашій землі!

Настав час здолати двох агресорів! Внутрішнього агресора – корупцію у владі. Зовнішнього – окупацію Росією наших міст і сіл, нашої землі. Маю стратегічний план дій для деокупації та відновлення мируПідготував нову дієву міжнародну угоду для захисту країни.

Ви запитаєте мене, яка наша мета? Я можу відповісти одним словом! Перемога!

Перемога, хоч якою би важкою не була б дорога! Звертаюся зі словами глибокої поваги до українських воїнів, добровольців, волонтерів, медиків.

Дякую Вам! Ви захистили державу. Держава захистить усіх вас, без винятку! Українські ветерани нарешті займуть почесне місце в житті українського суспільства. Українські воїни стануть стрижнем відновлення державності Зроблю все можливе і неможливе, щоб витягнути з ворожого полону усіх наших воїнів-героїв, усіх в’язнів сумління.

Ми нарешті відновимо справедливість та разом з вами створимо Добровольчу Армію. Сектор безпеки і оборони фінансуватиметься на рівні не менше 5% ВВП. Держава дбатиме про кожного свого захисника! Без підтримки і опіки не залишиться жодна родина, яка втратила годувальника. Україна – соціальна держава!

Ми ухвалимо Кодекс соціального захисту громадян! Уряд буде зобов’язаний вчасно і в повному обсязі виплачувати гідну зарплату, пенсії, стипендії, соціальні виплати і допомоги. Невиконання зобов’язань матиме наслідком жорстке кримінальне покарання. Своїми пріоритетами у відновленні економіки вважаю її інноваційний розвиток, забезпечення чесної конкуренції, демонополізація та відродження стратегічних галузей. Реалізуємо на практиці транзитний потенціал України, модернізуємо інфраструктуру, збудуємо мости і дороги.

Знаю, як вивести Україну з тривалої і виснажливої кризи. Як позбутися ганебного стану найбіднішої країни Європи і здивувати світ економічним проривом. Локомотивом української економіки стануть промисловість, транспорт, IT-технології, сільське господарство, авіа-, судно- і машинобудування.

Для досягнення наміченого ми створимо мільйон нових робочих місць. Буде запроваджено пільгові режими оподаткування та кредитування для новостворених підприємств, високотехнологічних компаній, учасників реалізації національних проектів.

Для мене, як для людини, яка присвятила себе служінню Українському народу у сфері дипломатії і національної безпеки, безпека громадянина є пріоритетом з пріоритетів. Українські громадяни, діти, жінки, літні люди мають бути убезпечені, де б вони не знаходились. Я наведу порядок і поверну українцям спокій та безпеку. Ми наведемо порядок в правоохоронній сфері та в судах. Людина, а не президент, депутати чи судді має бути недоторканою та почуватися у безпеці.

Ми повністю оновимо судову гілку влади. Позбавимося від корумпованих суддів, які дискредитують державу перед власними громадянами і світом. Побудуємо справді незалежну ефективну систему, яка сповідуватиме силу права, а не право сили!

Ані президент, ані жоден з представників влади ніколи більше не використовуватиме силовиків у боротьбі з політичними опонентами, для тиску на приватний бізнес, переслідувань представників засобів масової інформації.

Хочу і прагну єдності з людьми, єдності в дії для оновлення і очищення країни! Громадський контроль за діяльністю влади на всіх рівнях стане нормою, як і нормою стане пропорційна виборча система з відкритими списками. Громадяни одержать право відкликати депутатів усіх рівнів. Нам потрібна Україна, де влада служить людям, захищає громадян! Працює 24 години на добу 7 днів на тиждень!

Зробимо все, щоб Україна стала повноправним членом Європейського Союзу та НАТО. Знаю, що має стати першочерговими європейськими стандартами для наших громадян в Україні!

підвищення та індексація пенсій; доступні дешеві кредити на житло та започаткування бізнесу; загальне державне медичне страхування, якісні і дешеві ліки; запровадження дієвого контролю за якістю медичних послуг; збільшити бюджетні видатки на охорону здоров’я до 5% ВВП; збільшити бюджетне фінансування науки до 3% ВВП.

Я виступаю поборником нового екологічного мислення. Чисте повітря, чиста вода, чисте довкілля – ось головна триєдина формула для держави, яка дбає про здоров’я і довголіття своїх громадян, дбає про своє майбутнє.

Йду в президенти! Йду в президенти, щоб діяти, і діяти швидко та рішуче!

Знаю! Зможу! Зроблю!

За надану мені довіру я віддячу невтомною працею та відданістю, які необхідні зараз. Це мінімум того, що я зобов’язаний зробити! І я зроблю так! Тож рухаємося, рухаємося разом уперед нашою об’єднаною силою!

Разом — сила! Слава Україні!», - говориться у промові кандидата у президенти України Валентина Наливайченка. 

Справедливість Рух з'їзд Наливайченко промова відео
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
2 очень плохо
Автор
2
(1 оценка)
Изложение
2
(1 оценка)
Актуальность
2
(1 оценка)
Я рекомендую
1 человек рекомендует
Общество
Факт незаконной вырубки леса тремя жителями Краматорска выявили полицейские в Славянском районе. Сообщение о вырубке леса на территории с. Дмитровка, поступило в полицию 23 апреля в 5:40. Следственно-оперативной группой было установлено, что к преступлению причастны трое жителей Краматорска в возрасте от 41 до 56 лет. Мужчины успели спилить дуб и грузили его в автомобиль «Газель». У подозреваемых изъяли бензопилу, ручную пилу и топор. Славянским отделом по...
Общество
В конце 2018 Советом судей Украины было принято решение о проведении Всеукраинского конкурса рисунка среди школьников на тему «Правосудие». В адрес Совета судей Украины поступило почти 400 творческих работ со всех уголков Украины, в том числе и с Художественной школы города Краматорск, а уже результаты работы конкурсной комиссии были обнародованы на заседании в январе 2019 года. Жюри конкурса было очень сложно определить победителей. В результате, вместо т...
Общество
В Украине май начнут праздничные дни - впереди 5 выходных. В этом году Пасха празднуем накануне Дня труда, поэтому чиновники решили сделать для украинцев небольшие каникулы, которые продлятся с 27 апреля по 1 мая. Отрабатывать придется лишь 30 апреля - в субботу, 11 мая. Кроме того, как сообщают всеукраинские СМИ, в этот день и 8 мая, в День памяти - на работников госучреждений ждет сокращен на час день.
Общество
В Украине официально насчитывается почти 1 млн 376 тыс. 517 переселенцев из оккупированных Крыма и части Донбасса. Об этом проинформировало Министерство социальной политики. "По состоянию на 22 апреля 2019 года, по данным Единой информационной базы данных о внутренне перемещенных лицах, учтено 1 376 517 переселенцев со временно оккупированных территорий Донецкой и Луганской областей и из АР Крым", – сказано в сообщении.Напомним, по состоянию на 15 апреля,...
Такие данные приводит Государственная служба статистики в свежем отчете.
Средний размер субсидии в марте составил 660,4 грн. Это на 37,4% больше, чем в аналогичном периоде прошлого года, однако гораздо меньше, чем месяцем ранее: в феврале среднее домохозяйство получало 998,6 грн. помощи на оплату услуг ЖКХ. Такие данные приводит Государственная служба статистики в свежем отчете. Аналитики отмечают, что суммарно в марте субсидии выплачивались 3,86 миллионам украинских семей. Это на 156 тыс. больше, чем в феврале. Причем назнача...
Общество
По состоянию на вечер понедельника корь диагностировали у 43 человек в Краматорске. Как сообщила начальник отдела здравоохранения Валерия Мельник, из них 35 взрослых и 8 детей. Тяжелых больных нет, все получат необходимое медицинское лечение. Городом получено дополнительно еще 2000 доз вакцины.
Общество
За прошедшие сутки вооруженные формирования Российской Федерации 14 раз нарушили режим прекращения огня, из них дважды противник применил запрещенное Минскими договоренностями вооружение - минометы калибра 82 мм. Об этом сообщает пресс-центр ООС. В районе ответственности оперативно-тактической группировки "Восток" вооруженные формирования Российской Федерации шесть раз обстреляли позиции Объединенных сил. Вследствие обстрелов один военнослужащий Объединенн...
Новости компаний
12 мая отмечается День матери в Украине — пока еще не очень популярный, но безумно трогательный праздник. Сделайте мамочке приятный сюрприз — подарите фотокнигу. Мы подготовили 5 идей для особенного и очень личного подарка. Идея # 1 Комплименты и благодарности маме Выберите мамины фотографии, которые вам особенно дороги. Сделайте красивые подписи под фото. Скажите, что на этом фото она особенно красива или что ваши детки — копия бабушки. В онлайн-конструкт...
Общество
Как проинформировал начальник отдела коммунального хозяйства Александр Кузнецов, на прошлой неделе коммунальные службы осуществляли уборку городских территорий, в том числе автодорог, было проведено общегородскую толоку. Также ликвидированы свалки по ул. Аэроклубная; лесополосе у дороги на аэродром; ул. Академической. Коммунальщики выполнили аварийный ремонт нарушенных участков автодорог по ул. О. Тихого, Рыбалко общей площадью 520,52 м².