Валентин Наливайченко звернувся до українців із офіційною промовою

«Наше найнагальніше завдання – повернути людям безпеку і справедливістьЗбудувати владу, яка служить людям!», - теза, котру висунув на з'їзді Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

«Шановні пані та панове!

Звертаюсь сьогодні до всіх українців з прямотою і рішучістю, яких вимагає нинішнє становище нашої країни.

Тотальний занепад держави. Час говорити правду, відкрито та сміливо! Ми не повинні боятися чесного погляду на сьогоднішню ситуацію в нашій країні. Переконаний, єдине, чого нам треба боятися – це зневіри! Зневіри, що паралізує всі зусилля, такі необхідні для перетворення падіння на розвиток!

Зараз перед мільйонами громадян постала страшна і гнітюча проблема виживання. Темрява корупційного брехливого болота влади топить усі надії людей на гідне і справедливе життя. Україна потребує змін, і діяти треба негайно!

Наш великий український народ вистоїть! Україна вистроїть, як це бувало і раніше, відродиться і розквітне.

Переконаний, що президент має бути для всіх громадян України еталоном доброчесності і некорумпованості! У своїй діяльності на посаді президента спиратимусь лише на Український народ і на Закон! Не маю жодних сумнівів: усі мають бути рівними перед Законом! І президент, і звичайний громадянин.

Відмовлюся від президентського імунітету та привілеїв одразу після обрання. Одразу після обрання внесу до парламенту проект закону про імпічмент президента. Водночас буде раз і назавжди позбавлено недоторканості та привілеїв народних депутатів та суддів.

Доб’юся, щоб в країні панував принцип невідворотності покарання. Заявляю прямо і рішуче: ми знищимо корупцію у владі.

Збагачення і мародерство у владі оголошую головним ворогом українців! Повернення вкраденого з офшорів та антикорупційна люстрація будуть здійснені твердо і послідовно.

Я знаю, як за допомогою міжнародних партнерів, ми це зробимо! Я без жодних зволікань негайно запущу роботу Антикорупційного суду. Обов’язково запровадимо прозорі конкурси на державні посади. Віддамо місцевим громадам право призначати та відкликати керівників місцевих правоохоронних органів і суддів.

Створимо умови для постійного оновлення та очищення влади: запрацюють прозорі конкурси на посади, соціальні ліфтидля молоді та електронний уряд.

Зробимо так, щоб в країні запрацював єдиний web-портал, на якому кожен українець зможе безкоштовно отримати усі адміністративні послуги. Це буде доступно без черг, чиновників та хабарів. Я є прихильником максимального розширення прав об’єднаних громад розпоряджатися та володіти землями, надрами, бюджетами.

Разом доб’ємося справедливості, тут і зараз! Справедливості на нашій землі!

Настав час здолати двох агресорів! Внутрішнього агресора – корупцію у владі. Зовнішнього – окупацію Росією наших міст і сіл, нашої землі. Маю стратегічний план дій для деокупації та відновлення мируПідготував нову дієву міжнародну угоду для захисту країни.

Ви запитаєте мене, яка наша мета? Я можу відповісти одним словом! Перемога!

Перемога, хоч якою би важкою не була б дорога! Звертаюся зі словами глибокої поваги до українських воїнів, добровольців, волонтерів, медиків.

Дякую Вам! Ви захистили державу. Держава захистить усіх вас, без винятку! Українські ветерани нарешті займуть почесне місце в житті українського суспільства. Українські воїни стануть стрижнем відновлення державності Зроблю все можливе і неможливе, щоб витягнути з ворожого полону усіх наших воїнів-героїв, усіх в’язнів сумління.

Ми нарешті відновимо справедливість та разом з вами створимо Добровольчу Армію. Сектор безпеки і оборони фінансуватиметься на рівні не менше 5% ВВП. Держава дбатиме про кожного свого захисника! Без підтримки і опіки не залишиться жодна родина, яка втратила годувальника. Україна – соціальна держава!

Ми ухвалимо Кодекс соціального захисту громадян! Уряд буде зобов’язаний вчасно і в повному обсязі виплачувати гідну зарплату, пенсії, стипендії, соціальні виплати і допомоги. Невиконання зобов’язань матиме наслідком жорстке кримінальне покарання. Своїми пріоритетами у відновленні економіки вважаю її інноваційний розвиток, забезпечення чесної конкуренції, демонополізація та відродження стратегічних галузей. Реалізуємо на практиці транзитний потенціал України, модернізуємо інфраструктуру, збудуємо мости і дороги.

Знаю, як вивести Україну з тривалої і виснажливої кризи. Як позбутися ганебного стану найбіднішої країни Європи і здивувати світ економічним проривом. Локомотивом української економіки стануть промисловість, транспорт, IT-технології, сільське господарство, авіа-, судно- і машинобудування.

Для досягнення наміченого ми створимо мільйон нових робочих місць. Буде запроваджено пільгові режими оподаткування та кредитування для новостворених підприємств, високотехнологічних компаній, учасників реалізації національних проектів.

Для мене, як для людини, яка присвятила себе служінню Українському народу у сфері дипломатії і національної безпеки, безпека громадянина є пріоритетом з пріоритетів. Українські громадяни, діти, жінки, літні люди мають бути убезпечені, де б вони не знаходились. Я наведу порядок і поверну українцям спокій та безпеку. Ми наведемо порядок в правоохоронній сфері та в судах. Людина, а не президент, депутати чи судді має бути недоторканою та почуватися у безпеці.

Ми повністю оновимо судову гілку влади. Позбавимося від корумпованих суддів, які дискредитують державу перед власними громадянами і світом. Побудуємо справді незалежну ефективну систему, яка сповідуватиме силу права, а не право сили!

Ані президент, ані жоден з представників влади ніколи більше не використовуватиме силовиків у боротьбі з політичними опонентами, для тиску на приватний бізнес, переслідувань представників засобів масової інформації.

Хочу і прагну єдності з людьми, єдності в дії для оновлення і очищення країни! Громадський контроль за діяльністю влади на всіх рівнях стане нормою, як і нормою стане пропорційна виборча система з відкритими списками. Громадяни одержать право відкликати депутатів усіх рівнів. Нам потрібна Україна, де влада служить людям, захищає громадян! Працює 24 години на добу 7 днів на тиждень!

Зробимо все, щоб Україна стала повноправним членом Європейського Союзу та НАТО. Знаю, що має стати першочерговими європейськими стандартами для наших громадян в Україні!

підвищення та індексація пенсій; доступні дешеві кредити на житло та започаткування бізнесу; загальне державне медичне страхування, якісні і дешеві ліки; запровадження дієвого контролю за якістю медичних послуг; збільшити бюджетні видатки на охорону здоров’я до 5% ВВП; збільшити бюджетне фінансування науки до 3% ВВП.

Я виступаю поборником нового екологічного мислення. Чисте повітря, чиста вода, чисте довкілля – ось головна триєдина формула для держави, яка дбає про здоров’я і довголіття своїх громадян, дбає про своє майбутнє.

Йду в президенти! Йду в президенти, щоб діяти, і діяти швидко та рішуче!

Знаю! Зможу! Зроблю!

За надану мені довіру я віддячу невтомною працею та відданістю, які необхідні зараз. Це мінімум того, що я зобов’язаний зробити! І я зроблю так! Тож рухаємося, рухаємося разом уперед нашою об’єднаною силою!

Разом — сила! Слава Україні!», - говориться у промові кандидата у президенти України Валентина Наливайченка. 

Справедливість Рух з'їзд Наливайченко промова відео
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
2 очень плохо
Автор
2
(1 оценка)
Изложение
2
(1 оценка)
Актуальность
2
(1 оценка)
93 просмотра в феврале
Я рекомендую
1 человек рекомендует
Общество
Билеты на концерт ска/рок-группы «ТІК» (аббревиатура от «Трезвость и Культура»), который разыграла редакция сайта 6264, достается участнику №40. 099xxx4770 Сайт 6264 поздравляет победителя и желает приятно провести время! За дополнительной информацией обращайтесь по телефону: 050 82 36 299. Победитель сможет забрать свой приз (при наличии указанного в комментарии номера телефона), предварительно связавшись с редакцией сайта.
Общество
26 февраля в 19:00 в Городском дворце культуры им. Леонида Быкова в Краматорске ска/рок-группа «ТІК» (аббревиатура от «Трезвость и Культура») даст концерт в рамках народного тура «Хліб і Видовища». Сайт «6264.com.ua» разыгрывает 2 билета на данный концерт. Организаторы концерта отмечают, что благодаря поддержке городских властей городской проблем с транспортом из Старого города в центр не будет. Маршрут №6 будет работать в усиленном режиме. Для того, чтобы...
Политические новости
«Люди должны видеть перспективу, а не издевательское отношение к себе со стороны власти», - об этом в своем заявлении по поводу Всемирного дня социальной справедливости сообщил Юрий Бойко. Политик убежден, что только восстановление мира и эффективная социальная политика восстановят справедливость в отношении граждан Украины. «В этот день были провозглашены принципы и задачи социального развития современного общества. Но эти принципы в Украине цинично расто...
Общество
Несмотря на предупреждения полицейских о действиях мошенников, люди продолжают попадать в ловушки аферистов. Почти каждый день граждане сталкиваются с различными преступными схемами, особенно связанными с операциями по банковским картам, электронным счетам, сообщает Краматорский отдел полиции. К правоохранителям обратилась краматорчанка 1993 года рождения. Она рассказала, что с ее карточки сняли средства. Злоумышленник в телефонном разговоре с потерпевшей...
Общество
«Донецкие энергетические услуги» получат средства, которые жители Донетчины ошибочно заплатили в 2019 году на счета предыдущего поставщика электроэнергии. Полученные средства компания распределит на лицевые счета клиентов. Для этого бытовым потребителям не нужно посещать центры обслуживания, звонить или оформлять заявления. В январе и феврале 2019 года некоторые жители Донецкой области по привычке заплатили по старым реквизитам за потребленную в новом год...
Общество
Медики Центра первичной медико-санитарной помощи №1 и №2 проведут две «горячие линии» для жителей Краматорска 21 и 22 февраля. 1. «Туберкулез. Профилактика. Лечение» На вопросы жителей ответит заведующий амбулатории №2 КНП «Центр первичной медико-санитарной помощи №2» Краматорского городского совета Винник Павел Леонтьевич. Звонки принимаются 21 февраля с 13:00 до 14:00 по телефону 5-03-41. 2. «ВИЧ/СПИД. Профилактика» На вопросы ответит заведующий амбулато...
Общество
17 лютого в Бахмуті пройшов Відкритий Чемпіонат Донецької області з хортингу. Краматорськ представляли 7 спортсменів зі спортивного клубу «Фіст Файтер». Шестеро з них зайняли призові місця. Чемпіонами стали: Власенко Ілля Корольков Кирило Стегній Тимур Панченко Костянтин Другі місця чемпіонату посіли: Матигін Марк Соловйов Федір. За словами керівника Донецької Обласної федерації "Змішаних єдиноборств ММА України" і тренера юних спортсменів Тендітного Макси...
Общество
Уровень прозрачности городского бюджета Краматорска является высоким и составляет 58% от максимального показателя – выше только в двух из 37 городов Украины: Дрогобыча и Черновцов. Измерение осуществлялось экспертами Чугуевской правозащитной группой в рамках национальной кампании Общественного партнерства «За прозрачные местные бюджеты!» среди 37 городов страны. Как рассказал эксперт Общественного Партнерства Роман Лихачев, методология оценки включала 139...
Общество
В Верховной Раде зарегистрирован проект закона №10067 о допуске подразделений вооруженных сил других государств на территорию Украины в 2019 году для участия в многонациональных учениях, сообщает Интерфакс-Украина. Инициатором законопроекта выступил президент Украины Петр Порошенко. Документ предусматривает дачу согласия на решение главы государства о допуске в Украину иностранных подразделений для участия в шести учениях, два из которых являются украинско...