Валентин Наливайченко звернувся до українців із офіційною промовою

«Наше найнагальніше завдання – повернути людям безпеку і справедливістьЗбудувати владу, яка служить людям!», - теза, котру висунув на з'їзді Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

«Шановні пані та панове!

Звертаюсь сьогодні до всіх українців з прямотою і рішучістю, яких вимагає нинішнє становище нашої країни.

Тотальний занепад держави. Час говорити правду, відкрито та сміливо! Ми не повинні боятися чесного погляду на сьогоднішню ситуацію в нашій країні. Переконаний, єдине, чого нам треба боятися – це зневіри! Зневіри, що паралізує всі зусилля, такі необхідні для перетворення падіння на розвиток!

Зараз перед мільйонами громадян постала страшна і гнітюча проблема виживання. Темрява корупційного брехливого болота влади топить усі надії людей на гідне і справедливе життя. Україна потребує змін, і діяти треба негайно!

Наш великий український народ вистоїть! Україна вистроїть, як це бувало і раніше, відродиться і розквітне.

Переконаний, що президент має бути для всіх громадян України еталоном доброчесності і некорумпованості! У своїй діяльності на посаді президента спиратимусь лише на Український народ і на Закон! Не маю жодних сумнівів: усі мають бути рівними перед Законом! І президент, і звичайний громадянин.

Відмовлюся від президентського імунітету та привілеїв одразу після обрання. Одразу після обрання внесу до парламенту проект закону про імпічмент президента. Водночас буде раз і назавжди позбавлено недоторканості та привілеїв народних депутатів та суддів.

Доб’юся, щоб в країні панував принцип невідворотності покарання. Заявляю прямо і рішуче: ми знищимо корупцію у владі.

Збагачення і мародерство у владі оголошую головним ворогом українців! Повернення вкраденого з офшорів та антикорупційна люстрація будуть здійснені твердо і послідовно.

Я знаю, як за допомогою міжнародних партнерів, ми це зробимо! Я без жодних зволікань негайно запущу роботу Антикорупційного суду. Обов’язково запровадимо прозорі конкурси на державні посади. Віддамо місцевим громадам право призначати та відкликати керівників місцевих правоохоронних органів і суддів.

Створимо умови для постійного оновлення та очищення влади: запрацюють прозорі конкурси на посади, соціальні ліфтидля молоді та електронний уряд.

Зробимо так, щоб в країні запрацював єдиний web-портал, на якому кожен українець зможе безкоштовно отримати усі адміністративні послуги. Це буде доступно без черг, чиновників та хабарів. Я є прихильником максимального розширення прав об’єднаних громад розпоряджатися та володіти землями, надрами, бюджетами.

Разом доб’ємося справедливості, тут і зараз! Справедливості на нашій землі!

Настав час здолати двох агресорів! Внутрішнього агресора – корупцію у владі. Зовнішнього – окупацію Росією наших міст і сіл, нашої землі. Маю стратегічний план дій для деокупації та відновлення мируПідготував нову дієву міжнародну угоду для захисту країни.

Ви запитаєте мене, яка наша мета? Я можу відповісти одним словом! Перемога!

Перемога, хоч якою би важкою не була б дорога! Звертаюся зі словами глибокої поваги до українських воїнів, добровольців, волонтерів, медиків.

Дякую Вам! Ви захистили державу. Держава захистить усіх вас, без винятку! Українські ветерани нарешті займуть почесне місце в житті українського суспільства. Українські воїни стануть стрижнем відновлення державності Зроблю все можливе і неможливе, щоб витягнути з ворожого полону усіх наших воїнів-героїв, усіх в’язнів сумління.

Ми нарешті відновимо справедливість та разом з вами створимо Добровольчу Армію. Сектор безпеки і оборони фінансуватиметься на рівні не менше 5% ВВП. Держава дбатиме про кожного свого захисника! Без підтримки і опіки не залишиться жодна родина, яка втратила годувальника. Україна – соціальна держава!

Ми ухвалимо Кодекс соціального захисту громадян! Уряд буде зобов’язаний вчасно і в повному обсязі виплачувати гідну зарплату, пенсії, стипендії, соціальні виплати і допомоги. Невиконання зобов’язань матиме наслідком жорстке кримінальне покарання. Своїми пріоритетами у відновленні економіки вважаю її інноваційний розвиток, забезпечення чесної конкуренції, демонополізація та відродження стратегічних галузей. Реалізуємо на практиці транзитний потенціал України, модернізуємо інфраструктуру, збудуємо мости і дороги.

Знаю, як вивести Україну з тривалої і виснажливої кризи. Як позбутися ганебного стану найбіднішої країни Європи і здивувати світ економічним проривом. Локомотивом української економіки стануть промисловість, транспорт, IT-технології, сільське господарство, авіа-, судно- і машинобудування.

Для досягнення наміченого ми створимо мільйон нових робочих місць. Буде запроваджено пільгові режими оподаткування та кредитування для новостворених підприємств, високотехнологічних компаній, учасників реалізації національних проектів.

Для мене, як для людини, яка присвятила себе служінню Українському народу у сфері дипломатії і національної безпеки, безпека громадянина є пріоритетом з пріоритетів. Українські громадяни, діти, жінки, літні люди мають бути убезпечені, де б вони не знаходились. Я наведу порядок і поверну українцям спокій та безпеку. Ми наведемо порядок в правоохоронній сфері та в судах. Людина, а не президент, депутати чи судді має бути недоторканою та почуватися у безпеці.

Ми повністю оновимо судову гілку влади. Позбавимося від корумпованих суддів, які дискредитують державу перед власними громадянами і світом. Побудуємо справді незалежну ефективну систему, яка сповідуватиме силу права, а не право сили!

Ані президент, ані жоден з представників влади ніколи більше не використовуватиме силовиків у боротьбі з політичними опонентами, для тиску на приватний бізнес, переслідувань представників засобів масової інформації.

Хочу і прагну єдності з людьми, єдності в дії для оновлення і очищення країни! Громадський контроль за діяльністю влади на всіх рівнях стане нормою, як і нормою стане пропорційна виборча система з відкритими списками. Громадяни одержать право відкликати депутатів усіх рівнів. Нам потрібна Україна, де влада служить людям, захищає громадян! Працює 24 години на добу 7 днів на тиждень!

Зробимо все, щоб Україна стала повноправним членом Європейського Союзу та НАТО. Знаю, що має стати першочерговими європейськими стандартами для наших громадян в Україні!

підвищення та індексація пенсій; доступні дешеві кредити на житло та започаткування бізнесу; загальне державне медичне страхування, якісні і дешеві ліки; запровадження дієвого контролю за якістю медичних послуг; збільшити бюджетні видатки на охорону здоров’я до 5% ВВП; збільшити бюджетне фінансування науки до 3% ВВП.

Я виступаю поборником нового екологічного мислення. Чисте повітря, чиста вода, чисте довкілля – ось головна триєдина формула для держави, яка дбає про здоров’я і довголіття своїх громадян, дбає про своє майбутнє.

Йду в президенти! Йду в президенти, щоб діяти, і діяти швидко та рішуче!

Знаю! Зможу! Зроблю!

За надану мені довіру я віддячу невтомною працею та відданістю, які необхідні зараз. Це мінімум того, що я зобов’язаний зробити! І я зроблю так! Тож рухаємося, рухаємося разом уперед нашою об’єднаною силою!

Разом — сила! Слава Україні!», - говориться у промові кандидата у президенти України Валентина Наливайченка. 

Справедливість Рух з'їзд Наливайченко промова відео
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
2 очень плохо
Автор
2
(1 оценка)
Изложение
2
(1 оценка)
Актуальность
2
(1 оценка)
Я рекомендую
1 человек рекомендует
Общество
Экономист Олег Пендзин рассказал, что принесет украинцам данное новшество. Об этом пишет Facenews. «Если у вас есть имущество, происхождение которого вы не можете объяснить уплаченными налогами, вы должны оценить это имущество и заплатить из него 5%… Вопрос, связанный со всеобщим декларированием, также будет касаться всех, кроме пенсионеров, которые единственным источником дохода имеют пенсию. То есть, если пенсионеры имеют источник дохода, кроме пенсии, п...
Общество
Полиция назвала трассы национального значения, где в авариях с начала года погибло больше всего людей (см. инфографику). Напомним, всего, по данным Нацполиции, с 1 января по 31 июля в ДТП на дорогах госзначения погибли более 540 человек! Для сравнения, согласно подсчетам "Сегодня", за этот же период на Донбассе погибли около 60 человек (в Минобороны нам точную цифру сообщить затруднились, сославшись на отсутствие такой статистики). За более чем полгода пол...
Культура
В рамках культурного проекта «Кримський Дім об`єднує серця» 19 и 20 августа в Краматорске состоится фестиваль, посвященный культуре Крыма. Краматорчан ознакомят с традиционной культурой жителей Крыма, расскажут о современных культурных тенденциях. Программа мероприятий в Краматорске: 19 августа, понедельник, 18.00 сквер Профсоюзов: Концерт драйвового крымскотатарского пан-рок группы «Shatur-Gudur»; Литературный чтения и презентация первой украинской-крымск...
Общество
В понедельник, 19 августа, в Краматорске будут проводиться работы по внеплановом обслуживанию электрических сетей. Отключение будет произведено по следующим адресам:
Общество
Список лечебных препаратов, включенных в программу «Доступные лекарства», расширили в Министерстве здравоохранения. Об этом сообщает "Правительственный портал". Еще 14 медицинских препаратов добавили в Реестр, всего их теперь 254. Лекарства могут безвозмездно получить пациенты с сердечно-сосудистыми заболеваниями, диабетом II типа и бронхиальной астмой. Отмечается, что в списке значатся препараты как отечественных производителей, так и зарубежных, среди ко...
Общество
Краматорськ готується до пишного святкування головних державних свят – Дня прапора, та 28-ї річниці незалежності На мешканців та гостей міста чекає багато цікавих святкових заходів, свідками та учасниками яких вони стануть. 23 серпня Краматорськ приєднається до святкування Дня державного прапора України О 9 .00 відбудеться урочистий підйом прапора біля виконкому, покладання квітів, урочисті промови. Одразу після цього військові на центральній площі вишикую...
Общество
Вооруженные формирования Российской Федерации и ее наемники 8 раз нарушили режим прекращения огня. О ситуации по состоянию на 7 часов 18 августа сообщил штаб ООС. Враг обстреливал позиции украинских подразделений из гранатометов различных систем, крупнокалиберных пулеметов и стрелкового оружия. В частности обстрелы велись в районе ответственности оперативно-тактической группировки "Восток". В районе ответственности оперативно-тактической группировки "Север...
Общество
Продовжується капітальний ремонт ділянки між Андріївкою та Сергіївкою (це 8,4 км дороги Т-05-14 Добропілля-Лиман за маршрутом Добропілля-Краматорськ). Про це на свой сторінці у Фейсбук повідомляє голова ДонОДА Павло Кириленко.
Общество
Поліція закликає дотримуватися правил поводження із зареєстрованою зброєю. Нагадуємо, за порушення законодавства у сфері дозвільної системи дозвіл на володіння зброєю може бути анульовано. За сім місяців працівниками дозвільної системи поліції області виявлено 2513 порушень та вилучено 2445 одиниць зброї. Найбільше адміністративних протоколів – 1858 - складено за порушення громадянами строків перереєстрації вогнепальної зброї. 137 власників зброї притягнут...
Новости по теме
Даже похороны за народные деньги: какие льготы имеют «народные» избранники
В конце августа депутаты Краматорска соберутся на сессию
Официально: краматорчане могут ознакомиться со списком новоизбранных украинских депутатов
Зеленский - Путину: Необходимости вносить изменения в Конституцию нет, права всех украинцев будут защищены
На следующих президентских выборах украинцы будут голосовать онлайн, - советник Зеленского Федоров
Богдан написал заявление об отставке: Зеленский подтвердил
Підозрювану у сепаратизмі Штепу включили у виборчий список "Опоблоку"
Стало известно о заоблачных доходах Бойко: осторожно, эти цифры доводят до инфаркта, богатств просто не счесть, обворованным украинцам опять плюнули в душу
"Оппоплатформа" шокировала программой пророссийского реванша: чего хотят Бойко, Рабинович и Медведчук
"Нам плювати на реакцію в Україні": Бойко та Медведчук знову поїхали на переговори в Росію