• Главная
  • В електронному вигляді звітують 80% платників Донеччини
13:00, 21 января 2019 г.

В електронному вигляді звітують 80% платників Донеччини

В електронному вигляді звітують 80% платників Донеччини

Протягом 2018 року до фіскальної служби Донеччини платниками області подано майже 882 тисячі декларацій, звітів, розрахунків, як в паперовому, так і в електронному вигляді.

При цьому із року в рік все більше платників Донеччини надсилають звітність засобами телекомунікаційного зв’язку. Так, у 2018 році вже 80% документів всієї звітності надійшло електронним шляхом, в тому числі через Електронний кабінет платника, проти 73% минулого року.

Найбільше звітів в електронному вигляді надається юридичними особами – 89%, фізичними особами-підприємцями – 75%, особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність – 62%.

Найкраще звітують в електронному вигляді платники м. Дружківки – понад 89% всіх звітів надано засобами телекомунікаційного зв’язку, на другому місці платники м. Покровська – 86%, а третє місце займає бізнес-спільнота м. Маріуполя (з м. Донецьк) – 84 відсотка.

І ще декілька цифр з надання звітності саме електронним шляхом:

-майже 100% всіх наданих декларацiй з акцизного податку, податку на додану вартість, звітів про контрольовані операції, декларацiй з податку на прибуток пiдприємств, уточнюючих розрахунків податкових зобов'язань з ПДВ у зв'язку з виправленням самостiйно виявлених помилок, декларацiй про валютнi цiнностi;

-понад 80% повiдомлень про прийняття працiвника на роботу, декларацiй з податку на нерухоме майно, вiдмiнне вiд земельної дiлянки;

-майже 80% податкових розрахунків сум доходу, нарахованого на користь платникiв податку, i сум утриманого з них податку (форма № 1-ДФ), а також звiтів про суми нарахованої заробiтної плати застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соцiальне страхування.

ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що для подання документів в електронному вигляді юридичні особи та самозайняті особи можуть приєднатись до Договору про визнання електронних документів шляхом надсилання Заяви про приєднання до такого договору, використовуючи електронний цифровий підпис (http://cabinet.sfs.gov.ua/form).

Шановні платники податків, приєднуйтесь до усіх переваг використання електронних сервісів ДФС України, йдучи у ногу з можливостями сьогодення!

ГУ ДФС у Донецькій області

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ДФС #Донеччина
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...