![](https://s.6264.com.ua/section/logo/upload/pers/76/logo.png?20240727)
14:00, 22 січня 2019 р.
Міський голова привітав краматорчанок, що отримали почесне звання «Мати-героїня»
![Міський голова привітав краматорчанок, що отримали почесне звання «... Міський голова привітав краматорчанок, що отримали почесне звання «Мати-героїня»](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 22 січня, під час робочої апаратної наради міський голова Андрій Панков урочисто привітав п̓ятьох краматорчанок, яким, відповідно до Указу Президента України, за материнську самовіданість, народження і виховання дітей та забезпечення їх всебічного розвитку було присвоєне Почесне звання “Мати-героїня”.
Про це повідомляється на сайті міської ради.
Андрій Панков подякував Любові Поповій (матері 5 дітей), Оксані Петриченко (матері 10 дітей), Ірині Кононовій (матері 8 дітей), Вікторії Колесовій (матері 7 дітей), Тетяні Городко (матері 5 дітей) за материнський подвиг, любов, ніжність та ласку, які вони вкладають у виховання своїх дітей, за збереження сімейних цінностей та побажав їм та їхнім сім̓ям щастя, міцного здоров̓я, добробуту, миру та злагоди.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...