![](https://s.6264.com.ua/section/logo/upload/pers/76/logo.png?20240727)
16:00, 22 січня 2019 р.
В Краматорську відзначили День Соборності України
![В Краматорську відзначили День Соборності України В Краматорську відзначили День Соборності України](/dist-assets/images/cap.jpg)
День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.
Через 100 років наша країна знов виборює свою цілісність та єдність, створивши нову армію, відновивши дух, і з вірою наші герої боронять кордони та впевнено повертають метр за метром окупованої землі.
Сьогодні на святковому мітингу на честь ювілейної дати в історії нашої країни у Краматорську біля пам’ятника великого Кобзаря зібралися небайдужі мешканці міста, міський голова Андрій Панков, керівник апарату Донецької ОДА Олег Свинаренко, представники військових, трудових та учбових колективів Краматорська.
![В Краматорську відзначили День Соборності України, фото-1 В Краматорську відзначили День Соборності України, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Діти, що виступили с художніми номерами під час святкового заходу, вплели в вінок 25 стрічок на знак єдності України, щоб у кожну родину прийшли мир і злагода.
![В Краматорську відзначили День Соборності України, фото-2 В Краматорську відзначили День Соборності України, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
На знак шани та єдності присутні поклали квіти до монумента Тараса Шевченка.
![В Краматорську відзначили День Соборності України, фото-3 В Краматорську відзначили День Соборності України, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...