• Главная
  • Відповідальність за знаходження нелегалізованих авто на митній території України у травні зросте
09:30, 24 января 2019 г.

Відповідальність за знаходження нелегалізованих авто на митній території України у травні зросте

Відповідальність за знаходження нелегалізованих авто на митній території України у травні зросте

Як вже інформувала Донецька митниця ДФС, з 25 листопада 2018 року набрали чинності Закони України, якими внесені зміни до Податково та Митного кодексів України в частині оподаткування та розмитнення авто на єврономерах.

Однією з норм вищезазначених законів, передбачено звільнення від відповідальності за порушення митних правил тих осіб, які ввезли такі авто в період з 1 січня 2015 року до 24 листопада 2018 та порушили норми митного законодавства України, однак звернулись або планують звернутися до митниці для їх легалізації в термін, до кінця травня 2019 року.

Водночас, законодавець передбачив більш суворе покарання для тих власників транспортних засобів з іноземною реєстрацією, які вчасно не потурбувались про їх митне оформлення до 24 травня 2019 року.

Звертаємо увагу, що законодавством встановлюється покарання не тільки для тих осіб, які ввезли автівки на єврономерах на територію України, а і для тих, хто ними керує. До того ж, від кінця травня поточного року штрафні санкції, що застосовуватимуться зростуть до 170 тис грн, а в окремих випадках, передбачається можливість застосування конфіскації таких авто.

Одним із завдань митниці є - боротьба з порушеннями митних правил. Разом з тим, акцентуємо Вашу увагу, що митниця не є каральним органом, ціллю якого є притягнення до адміністративної відповідальності. Донецька митниця ДФС звертається до всіх власників транспортних засобів, ввезених на територію України в митних режимах транзиту або тимчасового ввезення у період з 01 січня 2015 року до 24 листопада 2018, з проханням вчасно звернутись до митниці (митних постів) з питань митного оформлення зазначених транспортних засобів.

Донецька митниця ДФС

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Донеччина #ГФС #авто #легалізація
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...