• Головна
  • Сергій Притула та Перше україномовне гумор-шоу «Вар’яти» вперше у Краматорську
16:30, 25 січня 2019 р.

Сергій Притула та Перше україномовне гумор-шоу «Вар’яти» вперше у Краматорську

Сергій Притула та Перше україномовне гумор-шоу «Вар’яти» вперше у Краматорську

Найбільш гастролююче гумористичне шоу країни – «Вар'яти-шоу» – на чолі з Сергієм Притулою везуть до Краматорська, Сєвєродонецька, Покровська, Маріуполя та Бердянська 2-годинну програму.

«Вар’яти» – це 6 артистів на чолі з Сергієм Притулою. Протягом 2 годин вони тримають зал, не даючи ані на мить розслабитись.

«В нашому арсеналі гумористичні сценки, монологи, пісні і все те, що здатне викликати у публіки здоровий сміх, який переходить в гомеричний регіт», – говорить про шоу Сергій Притула.

Зірок Нового каналу – «Вар’яти-шоу» – глядачі східних областей давно кличуть до себе з концертами. І нарешті про це вже можна говорити – на початку лютого «Вар’яти» виступатимуть в містах Донецької та Луганської областей, а також у Бердянську.

 Жарти про сімейні відносини, про любов та ревнощі, про життя в українському селі, про стосунки з любимою тещею – і це ще не все! «Вар’яти-шоу» - це не просто талановиті гумористи і співочі актори, кожна репліка і навіть жест яких миттєво викликають хвилю сміху у залі, вони – справжні улюбленці публіки. За 8,5 років існування «Вар’яти-шоу» всім довели, що україномовний гумор – це гумор найвищого ґатунку!

«Ми просто намагаємося показати більшості наших глядачів, що сучасний український гумор конкурентоспроможний! – розповідає очільник шоу, телеведучий Сергій Притула. – І якщо хтось вважає, що на наші концерти ходить тільки україномовна публіка, то він помиляється. Для того, щоб сміятися з україномовного гумору, не обов'язково бути носієм української мови, досить її просто розуміти. Тому що коли людина сміється, то останнє, про що вона подумає: «А якою мовою мене тільки що розсмішили?!».

Всі свої історії артисти беруть з власного життя. «Вар'яти» практично не жартують про політику, у їхніх номерах немає матів і жартів нижче пояса.

«Відносини між чоловіком та дружиною, зятем і тещею, колегами по роботі, вчителем та учнем – нетлінні. А жарти про політику... Політик сьогодні є, завтра – немає. А відносини – вони вічні!», – говорить Сергій Притула і додає: «Дві години якісного гумору – гарантую!».

Їх люблять усі – і діти, і дорослі. Гумор «Вар’яти-шоу» зрозумілий кожному. Тому це шоу по-справжньому можна назвати народним.

Концерт «Вар’яти-шоу» у Краматорську відбудеться, 1 лютого, у ПКіТ «НКМЗ», о 19:30. Квитки доступні за посиланням.

 Приходьте на концерти «Вар’яти-шоу» і пориньте у світ сучасного якісного україномовного гумору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорськ #Вар’яти #Притула
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...