• Главная
  • У хіріргучному корпусі розпочала роботу відремонтована половина будівлі
17:00, 24 января 2019 г.

У хіріргучному корпусі розпочала роботу відремонтована половина будівлі

У хіріргучному корпусі розпочала роботу відремонтована половина будівлі

З минулого року триває капітальний ремонт хірургічного відділення Міської лікарні №1, що виконується за кошти Державного фонду регіонального розвитку в рамках інвестиційного Проекту “Капітальний ремонт фасаду та внутрішніх приміщень з оснащенням” при співфінансуванні з міського бюджету.

Він спрямований на підвищення якості проведення хірургічних операцій за допомогою  сучасного лапароскопічного обладнання та створення комфортних умов перебування пацієнтів. Це один з елементів розбудови інфраструктури охорони здоров’я вторинного рівня в Краматорську.

Оскільки у нашому місті саме тут зосереджена вся хірургічна допомога та інших відділень немає, аби не припиняти роботу на час проведення ремонтних робіт, будівлю умовно було розділено навпіл. Поки в одній тривав ремонт, інша працювала в звичайному режимі. Зараз розпочато роботи у другій половині.

Усі палати було переплановано у відділенні таким чином, аби облаштувати в кожній окремі туалетні кімнати з усіма елементами доступності. Також у будівлі з’явиться ліфт та змонтована та налагоджена сучасна система вентиляції зі спеціальними знезаражуючими повітря фільтрами.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорск #хирургия #корпус #ремонт
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...