• Главная
  • Акція «5 тижнів шалених знижок» від інтернет-супермаркету будівельних матеріалів «Проком»
19:30, 25 января 2019 г.

Акція «5 тижнів шалених знижок» від інтернет-супермаркету будівельних матеріалів «Проком»

Акція «5 тижнів шалених знижок» від інтернет-супермаркету будівельних матеріалів «Проком»

На календарі зима, попереду ще міцні лютневі морози та снігові хуртовини, а добрий та передбачливий хазяїн вже роздумує й планує з весни нове будівництво, реконструкцію, або ремонт свого житла. Сутність такої завбачливості полягає в тому, що якраз зараз, в «не будівельний сезон», з’являється можливість купити будівельні матеріали, сантехнічне чи електротехнічне (освітлювальне) обладнання для своєї будівлі чи квартири по найбільш вигідним, «зимовим» цінам.

Тож наш інтернет-супермаркет будматеріалів «Проком» для найбільш завбачливих з числа своїх як постійних, так і нових клієнтів підготував дуже широку й привабливу зимову акцію під красномовною назвою «5 тижнів шалених знижок». Як вже зрозуміло з самої назви, акція буде тривати на протязі 5 тижнів, починаючи з 28 січня, або фактично – до самої весни.

Як буде проводитися акція? Протягом кожного з 5 тижнів дуже вигідні цінові знижки, в розмірі від 5% до 25%, будуть розповсюджуватися на визначені групи товарів, які в цілому будуть почергово охоплювати майже весь асортимент нашого супермаркету.

Такі «смачні» знижки мають ще більше підвищити привабливість купівлі будматеріалів в нашому супермаркеті «Проком», який і без того веде чи не найбільш демократичну цінову політику на вітчизняному ринку, зробити їх по справжньому поза конкуренцією, чим розширити коло наших нових та постійних клієнтів.

Акційні знижки будуть розповсюджуватися на товари магазину «Проком» як при їх купівлі з інтернет-сайту, так і з фірмового салону в Краматорську по вул. Марата, 13, чи з інтернет-складу по вул. Академічній, 27.

Таким чином, щоб придбати в будівельному супермаркеті «Проком» ті чи інші будматеріали й обладнання за «шаленою» знижкою, необхідно:

·регулярно відвідувати інтернет-сайт нашого магазину, та відслідковувати умови акції, які на ньому публікуються;

·дочекатися того тижня (із загальних 5), на якому знижки будуть розповсюджуватися на ті групи товарів, які Вас цікавлять;

·вибрати найбільш привабливу номенклатуру товару чи модель, яка сподобалася, та зробити купівлю по найбільш вигідній ціні.

На першому тижні акції, який починається вже 28 січня 2019 року, і буде тривати до 3 лютого включно, в супермаркеті «Проком» знижки від 5% до 25% від початкової ціни будуть розповсюджуватися на такі групи товарів:

1.Лінолеум, серед широкого асортименту якого можна придбати якісне, міцне та привабливе покриття, підібрати його під існуючий дизайн приміщення чи під його майбутній ремонт, купити по дуже вигідній ціні лінолеум більш високого класу, ніж цього раніше дозволяв виділений бюджет;

2.Душові кабіни та гідробокси. Ця категорія сантехнічного обладнання зовсім не відноситься до сезонних товарів. Дуже вигідно й дешево придбати душову кабіну чи гідробокс (якщо про це мріялося, але не дозволяли кошти) та відразу ж її змонтувати можна в будь яку пору року. Завдяки акції в магазині Проком, повернувшись з надвору з холоду, стає можливим прийнявши гарячий душ в новенькому гідробоксі ще цієї зими.

Щоб дізнатися, який конкретно розмір «шаленої» знижки розповсюджується на ту чи іншу модель лінолеуму, душової кабіни чи гідробоксу, вам слід відвідати інтернет-супермаркет будматеріалів «Проком», зайти у відповідний розділ сайту та ознайомитися з нашою ціновою пропозицією.

Вдалих вам та вигідних купівель в ході акції «5 тижнів шалених знижок» разом із інтернет-супермаркетом будматеріалів «Проком»!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорск #Проком #акция
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...