У Краматорську підвели підсумки роботи комунальних підприємств за 2018 рік

Начальник відділу комунального господарства Олександр Кузнєцов сьогодні, в ході апаратної наради підсумував результати виконання Програми благоустрою міста у 2018 році.

Так, за рахунок коштів міського бюджету виконано капітальний ремонт доріг площею 59,1 тис. кв.м на суму 35 млн грн., в тому числі:

- виконано капітальний ремонт 6 об’єктів автомобільних доріг (вул. Шкільна -- на ділянці від вул. Сіверська до Привокзальної площі, вул. Елеваторна, вул. Тріумфальна, вул. Паркова - на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до ж.б. №79, вул. Дружби - на ділянці від О.Тихого до вул. Героїв України, вул. Катеринича на ділянці від бул. Машинобудівників до вул. Академічної) загальною площею 48,8 тис. м2 на загальну суму – 25,7 млн грн.;

- виконано капітальний ремонт 6 об’єктів внутрішньо-квартальних доріг (дорога в районі ж.б. №17, 19 по вул. Марії Приймаченко, дорога від в'їзду з вул. Двірцева в районі ж.б. №38 до ж.б. №52 по вул. Ювілейна, дорога в районі ж.б. №53 по вул. Ярослава Мудрого, асфальтового покриття за будівлею палацу культури і техніки "НКМЗ", дорога в районі ж.б. №№40,42,44,46 по вул. Лазо, дорога в районі ж.б.№ 33 по вул. Карпінського) загальною площею 13,8 тис. м2 на загальну суму – 6,6 млн грн.

- для подальшої реалізації розроблена проектно-кошторисна документація на виконання капітального ремонту 39 об’єктів дорожнього господарства на суму 2,7 млн грн.

Комунальним підприємством «ДРУАС»  виконано роботи з утримання автошляхів міста на загальну суму 37,9 млн грн., а саме: прибирання та утримання доріг від снігу, бруду та сміття на 13,8млн.грн., були придбані паливно-мастильні матеріали та посипковий матеріал для зимового утримання доріг на суму 2,7 млн грн., було виконано поточний ремонт автодоріг, улаштування бордюр – 10,1 млн грн., розчищення зливних мереж на суму 1,1 млн грн., утримання пам’ятників, фонтанів, малих архітектурних споруд – 1,1 млн грн., по заходах з відновлення та утримання зеленого господарства у місті в 2018 році виконані роботи з формувальної та санітарної обрізки дерев, вирубування порості, видалення аварійних дерев, очищення газонів від випадкового сміття та опалого листя, догляду за квітниками на загальну суму 9,1 млн грн.

Особлива увага була приділена заходам щодо створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення м.Краматорська, а саме: облаштування перилами підземного переходу по вул. Олекси Тихого-вул. Гампера та монтаж тактильної плитки на тротуарах на перехресті Б.Хмельницького-В.Стуса на суму 11,6 тис. грн.

Комунальним підприємством «Міськсвітло» за звітний період було здійснено поточне обслуговування та ремонт ліній зовнішнього освітлення на загальну суму 5,2 млн грн., виконані поточні ремонти зовнішнього освітлення на внутрішньо-квартальних територій та вулиць міста та селищ на загальну суму 3,6 млн грн.

Витрати за електроенергію для зовнішнього освітлення міста за рік склали 9,0 млн грн.

В 2018 році проведено капітальні ремонти зовнішнього освітлення таких вулиць: вул. 8 Березня, вул. Лассаля, вул. Магістральна, внутрішньоквартальної території бул. Краматорський № 33 на загальну суму 2,3 млн грн.

Була виконана реконструкція мереж зовнішнього освітлення по вул. Тріумфальна на загальну суму 1,3 млн грн., також до новорічних свят була придбана та встановлена ілюмінація на цю вулицю на суму 199 тис. грн.

Виконано капітальне будівництво ліній зовнішнього освітлення на внутрішньоквартальних територіях за такими адресами:

- вул. Паркова № 25, 27, 29;

- вул. Кирилкіна (непарна сторона) з 1 по 21 будинок;

- вул. В. Стуса №21, 23, вул. Дружби № 19;

- вул. Шкільна №3, вул. Залізнична №7, вул. Комерційна №3, 5 та на території балки Кутової для проведення масових заходів на загальну суму 1,55 млн грн.

На утримання 11 міських кладовищ спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» за 2018 рік видатки склали 4,1 млн грн. Крім утримання були виконані також такі заходи:

- прибирання територій міських кладовищ від сміття;

- поточний ремонт асфальтобетонного та шлакового покриття доріг кладовищ;

- придбання 2 біотуалетів.

Витрати на поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, знайдених невпізнаних трупів та на транспортування невідомих померлих на судмедекспертизу склали 1,4 млн грн.

З бюджету розвитку міського бюджету було виконано будівництво огорожі кладовища мікрорайону "Лазурний" (Кутова балка) на суму 366,3 тис. грн.

По заходах із санітарного очищення міста в 2018 році Комунальним автотранспортним підприємством 052810 виконані роботи з ліквідації стихійних звалищ на суму 935  тис. грн.

Заходи по регулюванню чисельності безпритульних тварин профінансовані на суму 618,6 тис. грн., обслуговування біотуалетів, вивезення старих контейнерів для ТБВ профінансовано на 64 тис.грн.

За рахунок екологічних коштів у 2018 році було придбано:

-239 контейнерів для збору твердих побутових відходів на суму 1,83 млн грн.;

- 13 біотуалетівна суму 236,5 тис. грн., два з яких для маломобільної групи населення;

-10 технологічних приладів обліку стічних вод на каналізаційних насосних станціяхна суму 738,9 тис. грн.;

Також була виконана розробка схеми санітарного очищення м. Краматорська на суму 437,9 тис.грн.

Станом на 1 січня 2019 року у сфері комунального господарства  реалізовано два проекти міської цільової Програми «Громадський бюджет 2018 рокуміста Краматорськ», а саме:

1) "Pet - пакет. Прибери за своїм улюбленцем" на суму 117,0 тис. грн.

2) встановлення вуличної зарядної станції для мобільних пристроїв на території автовокзалу на суму 125,6 тис. грн.

У 2018 році за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, замовником виконання робіт виступав Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації, було виконано капітальний ремонт шести автодоріг міста та однієї внутрішньоквартальну дорогу на загальну суму 15,9 млн грн., в т.ч. співфінансування з міського бюджета Краматорська склало 1,59 млн грн., що становить 10% від загальної суми.

Краматорськ Кузнєцов ЖКО цільова_програма виконання підсумки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Президент України Володимир Зеленський розпорядився провести перевірку стану протипожежної безпеки у будівлях з великим скупченням людей. Відповідні заходи уряд та місцева влада має здійснити протягом місяця. Про це повідомляє UA.NEWS. «Дав завдання Кабінету Міністрів спільно з органами місцевої влади у місячний термін: провести детальну та всебічну перевірку стану протипожежної й техногенної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням...
Общество
Должников по коммунальным услугам в скором времени могут начать принудительно отключать от этих услуг. Причем замок на двери не станет препятствием: поставщикам коммунальных услуг хотят разрешить "несанкционированный доступ" в жилище должников. То есть доступ путем взлома дверей либо окон. Такие перспективы вырисовываются после знакомства с текстом законопроекта №2458, который зарегистрирован в Верховной Раде и уже даже получил одобрение профильного комите...
Общество
Визит главы государства в Донецкую запланировано сегодня, 6 декабря 2019 года. Об этом сообщает пресс служба Донецкой ОГА. О деталях поездки и объекты, которые планирует посетить Владимир Зеленский - пока не разглашается.
Общество
5 декабря, в Международный день волонтера, Владимир Зеленский подписал указ №889/2019 "О награждении государственными наградами Украины по случаю Международного дня волонтера» и наградил тех, кто активно помогает украинским бойцам, пишет "Общежитие". Приятно отметить, что в списке награжденных числятся и двое жителей Краматорска.  Так, медалью "За труд и доблесть" награждены: -- Кислицина Лилия Петровна, волонтер Общественной организации "Объединение "Смар...
Общество
6 декабря отмечаем праздник День Вооруженных сил Украины 2019. Западные христиане празднуют День святого Николая. Кроме этого, 6 декабря – День независимости Финляндии, День Конституции в Испании и День прокуратуры Республики Казахстан. Именины – Борис, Александр, Алексей, Григорий, Митрофан, Федор. Какой православный праздник отмечают украинцы 6 декабря 2019 года. Кроме этого, мы рассказываем о самых интересных и важных событиях, которые произошли в истор...
Криминал
За процесуального керівництва прокуратури Донецької області слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Краматорську, скеровано до суду обвинувальний акт за ч.3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди, вчинене повторно та поєднане з вимаганням) КК України. Досудовим розслідуванням встановлено, що у період з травня по липень 2019 року 34-річний інспектор патрульної поліції Волноваського відділу поліції...
Общество
5 декабря вооруженные формирования Российской Федерации 7 раз нарушили режим прекращения огня. Об этом сообщает пресс-центр штаба ООС. Противник обстреливал позиции Объединенных сил из запрещенных минскими договоренностями минометов калибра 82 мм, а также гранатометов различных систем, крупнокалиберных пулеметов и другого стрелкового оружия. Зафиксировано и вражеский огонь из вооружения БМП. В районе ответственности оперативно-тактической группировки "Вост...
Новости компаний
Компания Lesovik 19 лет на рынке в числе лучших производителей изделий из дерева. Годы наработок не прошли даром, позволив с гордостью предоставлять качественный продукт для широкого круга пользователей. В чем секрет компании? В постоянном совершенствовании умений, в мастерах-профессионалах своего дела, в современном оборудовании и в душе, вложенной в каждое из изделий. Возможности компании Lesovik Благодаря собственной производственной базе, изделия из де...
Общество
В МИД Украины сообщили, что с 1 марта 2020 года могут измениться правила пересечения границы с Российской Федерацией - въезд туда станет невозможным по внутренним паспортам и свидетельствам о рождении. Об этом в комментарии УНИАН сообщил директор Департамента консульской службы МИД Украины Сергей Погорельцев. "Правительство намерено отменить возможность пересечения гражданами Украины государственной границы с Российской Федерацией по внутреннему паспорту г...