У Краматорську підвели підсумки роботи комунальних підприємств за 2018 рік

Начальник відділу комунального господарства Олександр Кузнєцов сьогодні, в ході апаратної наради підсумував результати виконання Програми благоустрою міста у 2018 році.

Так, за рахунок коштів міського бюджету виконано капітальний ремонт доріг площею 59,1 тис. кв.м на суму 35 млн грн., в тому числі:

- виконано капітальний ремонт 6 об’єктів автомобільних доріг (вул. Шкільна -- на ділянці від вул. Сіверська до Привокзальної площі, вул. Елеваторна, вул. Тріумфальна, вул. Паркова - на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до ж.б. №79, вул. Дружби - на ділянці від О.Тихого до вул. Героїв України, вул. Катеринича на ділянці від бул. Машинобудівників до вул. Академічної) загальною площею 48,8 тис. м2 на загальну суму – 25,7 млн грн.;

- виконано капітальний ремонт 6 об’єктів внутрішньо-квартальних доріг (дорога в районі ж.б. №17, 19 по вул. Марії Приймаченко, дорога від в'їзду з вул. Двірцева в районі ж.б. №38 до ж.б. №52 по вул. Ювілейна, дорога в районі ж.б. №53 по вул. Ярослава Мудрого, асфальтового покриття за будівлею палацу культури і техніки "НКМЗ", дорога в районі ж.б. №№40,42,44,46 по вул. Лазо, дорога в районі ж.б.№ 33 по вул. Карпінського) загальною площею 13,8 тис. м2 на загальну суму – 6,6 млн грн.

- для подальшої реалізації розроблена проектно-кошторисна документація на виконання капітального ремонту 39 об’єктів дорожнього господарства на суму 2,7 млн грн.

Комунальним підприємством «ДРУАС»  виконано роботи з утримання автошляхів міста на загальну суму 37,9 млн грн., а саме: прибирання та утримання доріг від снігу, бруду та сміття на 13,8млн.грн., були придбані паливно-мастильні матеріали та посипковий матеріал для зимового утримання доріг на суму 2,7 млн грн., було виконано поточний ремонт автодоріг, улаштування бордюр – 10,1 млн грн., розчищення зливних мереж на суму 1,1 млн грн., утримання пам’ятників, фонтанів, малих архітектурних споруд – 1,1 млн грн., по заходах з відновлення та утримання зеленого господарства у місті в 2018 році виконані роботи з формувальної та санітарної обрізки дерев, вирубування порості, видалення аварійних дерев, очищення газонів від випадкового сміття та опалого листя, догляду за квітниками на загальну суму 9,1 млн грн.

Особлива увага була приділена заходам щодо створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення м.Краматорська, а саме: облаштування перилами підземного переходу по вул. Олекси Тихого-вул. Гампера та монтаж тактильної плитки на тротуарах на перехресті Б.Хмельницького-В.Стуса на суму 11,6 тис. грн.

Комунальним підприємством «Міськсвітло» за звітний період було здійснено поточне обслуговування та ремонт ліній зовнішнього освітлення на загальну суму 5,2 млн грн., виконані поточні ремонти зовнішнього освітлення на внутрішньо-квартальних територій та вулиць міста та селищ на загальну суму 3,6 млн грн.

Витрати за електроенергію для зовнішнього освітлення міста за рік склали 9,0 млн грн.

В 2018 році проведено капітальні ремонти зовнішнього освітлення таких вулиць: вул. 8 Березня, вул. Лассаля, вул. Магістральна, внутрішньоквартальної території бул. Краматорський № 33 на загальну суму 2,3 млн грн.

Була виконана реконструкція мереж зовнішнього освітлення по вул. Тріумфальна на загальну суму 1,3 млн грн., також до новорічних свят була придбана та встановлена ілюмінація на цю вулицю на суму 199 тис. грн.

Виконано капітальне будівництво ліній зовнішнього освітлення на внутрішньоквартальних територіях за такими адресами:

- вул. Паркова № 25, 27, 29;

- вул. Кирилкіна (непарна сторона) з 1 по 21 будинок;

- вул. В. Стуса №21, 23, вул. Дружби № 19;

- вул. Шкільна №3, вул. Залізнична №7, вул. Комерційна №3, 5 та на території балки Кутової для проведення масових заходів на загальну суму 1,55 млн грн.

На утримання 11 міських кладовищ спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» за 2018 рік видатки склали 4,1 млн грн. Крім утримання були виконані також такі заходи:

- прибирання територій міських кладовищ від сміття;

- поточний ремонт асфальтобетонного та шлакового покриття доріг кладовищ;

- придбання 2 біотуалетів.

Витрати на поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, знайдених невпізнаних трупів та на транспортування невідомих померлих на судмедекспертизу склали 1,4 млн грн.

З бюджету розвитку міського бюджету було виконано будівництво огорожі кладовища мікрорайону "Лазурний" (Кутова балка) на суму 366,3 тис. грн.

По заходах із санітарного очищення міста в 2018 році Комунальним автотранспортним підприємством 052810 виконані роботи з ліквідації стихійних звалищ на суму 935  тис. грн.

Заходи по регулюванню чисельності безпритульних тварин профінансовані на суму 618,6 тис. грн., обслуговування біотуалетів, вивезення старих контейнерів для ТБВ профінансовано на 64 тис.грн.

За рахунок екологічних коштів у 2018 році було придбано:

-239 контейнерів для збору твердих побутових відходів на суму 1,83 млн грн.;

- 13 біотуалетівна суму 236,5 тис. грн., два з яких для маломобільної групи населення;

-10 технологічних приладів обліку стічних вод на каналізаційних насосних станціяхна суму 738,9 тис. грн.;

Також була виконана розробка схеми санітарного очищення м. Краматорська на суму 437,9 тис.грн.

Станом на 1 січня 2019 року у сфері комунального господарства  реалізовано два проекти міської цільової Програми «Громадський бюджет 2018 рокуміста Краматорськ», а саме:

1) "Pet - пакет. Прибери за своїм улюбленцем" на суму 117,0 тис. грн.

2) встановлення вуличної зарядної станції для мобільних пристроїв на території автовокзалу на суму 125,6 тис. грн.

У 2018 році за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, замовником виконання робіт виступав Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації, було виконано капітальний ремонт шести автодоріг міста та однієї внутрішньоквартальну дорогу на загальну суму 15,9 млн грн., в т.ч. співфінансування з міського бюджета Краматорська склало 1,59 млн грн., що становить 10% від загальної суми.

Краматорськ Кузнєцов ЖКО цільова_програма виконання підсумки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
КПП «Краматорский водоканал» информирует о том, что до 23 августа, в связи с низким уровнем оплаты услуг населением, проводятся рейды по сбору платежей и отключению должников. Данные работы осуществляются специализированной бригадой «ФИНИШ» в следующих районах многоквартирного сектора: Старый город; Станкострой; м-н Лазурный; р-н Крытого рынка; р-н Дома торговли. С применением землеройной техники работы по отключению должников проводятся  в частном секторе...
Происшествия
Анонімне повідомлення про загрозу вибуху надійшло на електронну адресу Краматорського відділу поліції. Відправник вказав, що збирається підірвати автомобіль на парковці біля бізнес-центру та відкрити стрільбу по людях. Наразі на місці працюють поліція та рятувальники. Електронний лист надійшов до поліції близько 12.30. Анонім повідомив, що саморобний вибуховий пристрій, зроблений на базі снаряду калібром 122 мм, закладений в одній з машин. Крім того, він п...
Общество
Территория гостиницы оцеплена сотрудниками правоохранительных органов, автотранспортное движение в районе перекрестка заблокировано, пишет Восточный проект, передает 6264. Все машины, которые стоят на территорий гостиницы обыскиваются при поддержки обученных собак
Общество
Запрет на вылов раков в рыбохозяйственных водных объектах Донецкой области вступил в силу сегодня, 20 августа, и будет действовать до 30 сентября. Об этом сообщает пресс-служба Донецкого рыбоохранного патруля. Основная цель летне-осеннего запрета – защитить членистоногих в период второй линьки, во время которой они наиболее уязвимы. Линька раков происходит один-два раза в год у взрослых особей, а у молодых – каждый раз при росте и развитии. За вылов раков...
Культура
В сквере Профсоюзов 19 августа состоялась презентация антологии крымскотатарскойлитературы. Краматорск стал шестым городом, в котором прошло мероприятие «Кримський Дім об`єднує серця», посвященное культуре Крыма. В сквере Профсоюзов презентовали антологию современной крымскотатарской литературы «Крымский инжир», в которую вошли произведения как на крымскотатарском языке, так и переводы на украинский язык. По мнению организаторов, очень важно расширять диал...
Общество
«Донецкие энергетические услуги» заботятся, чтобы жители области без лишних хлопот могли оформить субсидию. Поставщик напоминает: для получения социальной помощи важно регулярно оплачивать счета за электроэнергию. Из-за задолженности за коммунальные услуги больше месяца на сумму от 340 грн (20 необлагаемых минимумов доходов граждан), органы соцзащиты могут отказать в предоставлении субсидии. Чтобы избежать этого, «Донецкие энергетические услуги» советуют п...
Общество
Сегодня, 20 августа, в ходе аппаратного совещания Краматорского горсовета был поднят вопрос высокого уровня пожарной опасности домов повышенной этажности. На территории Краматорска насчитывается 11 жилых домов, которые относятся к жилым домам повышенной этажности, условная высота которых от 26,5м и в 47м. Они расположены по следующим адресам: ул. Парковая: 8, 10, 14, 16, 83, 95; ул. Дворцовая: 40а, 57; ул. Быкова 25; ул. Беляева 115; ул. Марии Примаченко,...
Общество
Несмотря на то, что в Центре внешкольной работы не завершен капитальный ремонт в связи с тем, что проект находился на корректировке и аукцион на завершение работ состоится только 27.08 2019 года, в новом учебном учебном году педагогический состав продолжает активную работу на базах школ и проводит набор детей в следующие кружки: Более подробную информацию можно получить по тел. 7-20-82, или же  обратившись к дежурным педагогам, работающим на площадке у цен...
Общество
Безпека людей на воді — одне з головних питань влітку, коли, під час відпусток громадяни масово вирушають до місць відпочинку біля водойм. Для надзвичайників важливо, щоб відпочинок людей пройшов без нещасних випадків, тому вони приділяють важливу увагу проведенню роз’яснювальних бесід із відпочивальниками та розповідають основні правила безпечної поведінки під час відпочинку біля водойм. Так, 16 серпня рятувальники 12-го Державного пожежно-рятувального за...