• Головна
  • Андрій Панков розповів про розвиток Краматорська в процесі децентралізації
14:37, 2 березня 2019 р.

Андрій Панков розповів про розвиток Краматорська в процесі децентралізації

Андрій Панков розповів про розвиток Краматорська в процесі децентралізації

Міський голова Краматорська прийняв участь у засіданні Ради регіонального розвитку при Донецькій облдержадміністрації, що відбулася у Маріуполі за участі Президента України.

«В рамках проведення бюджетної децентралізації за 2015-2018 роки надходження власних і закріплених доходів до загального фонду бюджету міста зросли в середньому в два з половиною рази. На сьогодні вони складають 963 млн. грн. проти 402 в 2015 році. Тільки з Державного фонду регіонального розвитку в економіку міста з 2015 року надійшло 177 млн. грн., субвенції на соціально-економічний розвиток – більше 60 млн. грн., більше 3 млн. євро за грантами ЄС, 500 млн. грн. коштів Европейського Інвестиційного Банку, які держава залучила на відновлення Донбасу», - зазначив Андрій Панков. – «Завдяки такому стану надходжень доходів місцевого бюджету, загальний обсяг асигнувань, що були спрямовані на капітальні видатки, збільшився у 2018 році у порівнянні з аналогічним показником за 2015 рік в три рази або на 304 млн.грн».

Одержані в результаті децентралізації повноваження та ресурси надали можливостей для розвитку, створення сучасної інфраструктури, приводити до ладу дороги, відновлювати медичні та освітні заклади – все те, що десятиліттями перебувало у занепаді.

Поступово вдається значно модернізувати та розбудувати дорожньо-транспортну інфраструктуру міста:

• Побудовано дві нові тролейбусні лінії протяжністю 20 км.

• Відкрито 4 нових маршрути, довжиною 105 км.

• На 50 відсотків оновлено рухомий склад тролейбусного парку та створено комунальний автопарк - придбано 14 одиниць сучасних тролейбусів, 4 тролейбуси з автономним ходом, 16 сучасних автобусів середньої місткості, які зробили можливим зручне переміщення з селищ до центру міста.

• Здійснено модернізацію та запущено в дію тягову підстанцію, яка забезпечує роботу міського електротранспорту.

Поліпшується стан доріг. За чотири попередні роки профінансовано заходи з їх відновлення на 353,6 млн. грн. Відремонтовано та відкрито рух на 4 мостах загальною протяжністю 156 метрів.

Розпочато якісне відновлення медицини: 

• Відремонтовані та оснащені сучасним обладнанням амбулаторії у селищах Шабельківка та Ясногірка, виконаний ремонт ще двох амбулаторій у місті.

• Наразі завершуються роботи з капітального ремонту міської хірургії, яка буде оснащена сучасним хірургічним обладнанням. 

• На ці заходи направлено 72 млн. грн.

У місті створюється нова спортивна інфраструктура. Протягом 2015-2018 років збудовано 25 спортивних майданчиків, які розташовані на загальнодоступних територіях та є повністю доступними для населення.

Окрім того, на сьогодні двадцять сім шкіл з тридцяти однієї школи міста мають футбольні поля зі штучним покриттям. Завдяки чому в Краматорську активно розвивається цей вид спорту, впроваджується міська Програма розвитку футболу, яка охоплює всі напрямки: дитячий, юнацький, дорослий та ветеранський футбол.

Починаючи з 2016 року щорічно плануються та поетапно впроваджуються проекти благоустрою та перетворення міста:

• Тривають масштабні роботи з реконструкції 2-х парків міста парку культури та відпочинку ім. Пушкіна та «Сад Бернацького»; 

• вулиця Тріумфальна є однією із найстаріших вулиць Краматорська, з неї починалася історія нашого міста. У ювілейний, 150 рік народження міста, було проведено її відновлення;

• побудовані нові сквери;

• проект реконструкції площі Миру є першим етапом перетворення центральної частини міста та став центральною архітектурною композицією – сучасною і зручною для громадян.

«Ми і надалі будемо працювати по визначеним напрямкам. Краматорськ вже на сьогодні має безліч наступних проектів, готовий їх реалізовувати та спільно працювати заради майбутнього», - підкреслив міський голова Краматорська Андрій Панков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорск #Панков #децентрализация
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...