• Головна
  • В Краматорському управлінні триває роз'яснювальна кампанія з питань декларування доходів
16:52, 22 березня 2019 р.

В Краматорському управлінні триває роз'яснювальна кампанія з питань декларування доходів

В Краматорському управлінні триває роз'яснювальна кампанія з питань декларування доходів

Одним із пріоритетних напрямів роботи фахівців Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області під час деклараційної кампанії є забезпечення проведення на високому рівні консультаційної та роз’яснювальної роботи з питань декларування доходів серед населення.

Кожного року для проведення кампанії на належному рівні використовуються усі можливі методи роботи з громадськістю щодо роз’яснення податкового законодавства та формування податкової культури населення.

Так, в Центрі обслуговування платників управління, кожний охочий може отримати фахову консультацію з питань декларування, а саме: хто зобов’язаний та хто має право подавати податкову декларацію про доходи за минулий рік, склад податкової знижки, які існують обмеження щодо отримання податкової знижки, як здійснюється повернення сум податку за результатами поданої річної декларації тощо. У ході проведення заходів розповсюджено агітаційну друковану продукцію – пам’ятки та листівки з інформацією про правила заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи. Також спеціалісти надають консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи.

Крім того податківці, в буквальному сенсі, завітали у кожну оселю містян. 60 тисяч примірників єдиного платіжного документу (квитанції) на оплату комунальних послуг з запрошенням виконати конституційний обов’язок та задекларувати доходи, отримали у березні мешканці Краматорська. Працівники Краматорського управління відразу відчули зворотній зв’язок. З моменту проведення акції близько тисячі громадян звернулися за роз’ясненнями з питань декларування. Щоденно працівники Центру обслуговування платників надають відповіді більш ніж шестистам відвідувачам, серед яких біля двадцяти запитань стосуються декларування доходів.

Податківці створили максимально сприятливі умови для оформлення та подання звітності. З понеділка по п`ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 (у п`ятницю до 16.45) у Центрі обслуговування платників кожен може отримати необхідну інформацію та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2018 рік. Вас чекають за адресою: 84313, м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 22, вхід зі зворотної сторони будівлі, телефони для довідок: (06264)54293, (06264)59586.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорськ #ДФС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...