• Головна
  • Краматорський спортсмен увійшов у «Донецьку обласну штатну команду резервного спорту»
14:23, 29 березня 2019 р.

Краматорський спортсмен увійшов у «Донецьку обласну штатну команду резервного спорту»

Краматорський спортсмен увійшов у «Донецьку обласну штатну команду резервного спорту»

28 березня  у Донецькій ОДА за участі Олександра Куця було проведено презентацію Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту з олімпійських видів спорту на 2019 рік, до якої потрапив краматорчанин Владислав Євтушенко.

Команду утворено з урахуванням спортивних досягнень, і вона включає 20 осіб від 16 до 20 років – це кандидати у майстри спорту України та майстри спорту України з 9 видів спорту: легка атлетика (9 спортсменів), важка атлетика, боротьба вільна, дзюдо (по 2 спортсмени), бокс, боротьба греко-римська, вітрильний спорт, тхеквондо (ВТФ) та триатлон (по 1 спортсмену).

Керівник обласної військово-цивільної адміністрації вручив спортсменам посвідчення спортсменів-інструкторів, сертифікати на отримання одноразових грошових винагород, посвідчення про присвоєння спортивних звань, відзнаки «Кращий спортсмен та тренер місяця». 

Владислав Євтушенко, кандидат в майстри спорту України з боротьби греко-римської також отримав посвідчення і спортивний костюм.

Також подяку Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації та посвідчення «Кандидат у майстри спорту України» вручили капітану футбольного клубу «Авангард» Віталію Собку. Посвідчення про присвоєння спортивного званння «Кандидат у майстри спорту України» отримали гравці ФК «Авангард»: Максим Воробей, Єгор Демченко, Артур Денчук, Олексій Лобов, Роман Мірошник, Микита Полюлях, Дмитро Ульянов, Михайло Шершень, Євген Швидкий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорск #спорт #спортсмен
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...