• Главная
  • Регіональний ландшафтний парк "Краматорський" попереджає: оголошено "Сезон тиші"
15:35, 3 апреля 2019 г.

Регіональний ландшафтний парк "Краматорський" попереджає: оголошено "Сезон тиші"

Природоохоронний захід Сезон тиші вперше пройшов в Україні 1 квітня 2016 року, що законодавчо затверджено ст. 39 Закону України «Про тваринний світ».

Згідно із законом, Сезон тиші діє щорічно з 1 квітня по 15 червня. Його ініціатори — народний депутат України Микола Томенко, Київський еколого-культурний центр і Громада рибалок України, розробили законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу», № 322-VIII. Він був затверджений 5 травня 2015 р.Сезон тиші має на меті охорону ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження.

Проект сприяє відтворенню популяції лісових звірів та птахів, забезпечуючи зростання та різноманіття, спокійний розвиток фауни в лісах України.

У період масового розмноження диких тварин забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (стрільба, вибухові робіти, фейєрверки, санітарні рубки лісу, використання моторних маломірних суден, ралі та інші змагання на транспортних засобах).

Регіональний ландшафтний парк "Краматорський" попереджає: оголошено "Сезон тиші", фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сезон #тиші #Краматорськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...