• Главная
  • Підприємці та міська влада обговорили питання дуальної освіти у Краматорську
10:55, 12 апреля 2019 г.

Підприємці та міська влада обговорили питання дуальної освіти у Краматорську

Підприємці та міська влада обговорили питання дуальної освіти у Краматорську

11 квітня у виконавчому комітеті Краматорської міської ради відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

В ньому прийняли участь представники малого і середнього бізнесу, представники громадської організації «Клуб підприємців Краматорська», фахівці філії Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк», відділу комунальних ресурсів та самоврядного контролю, відділу споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики, депутати міської ради.

Зустріч пройшла у форматі дієвого діалогу, під час якого учасники обговорили низку актуальних питань. У першу чергу це перспектива запровадження елементів дуальної освіти в місті (коли молодь і навчається, і одразу працює за спеціальністю, яку опановує). Були висловлені  пропозиції щодо необхідності внесення змін до законодавчих актів, які регулюють правові відносини у сфері трудового законодавства, Податкового кодексу та інші нормативні акти щодо спрощення процедури впровадження дуальної форми навчання.

Крім того, краматорські підприємці озвучили питання щодо запровадження в місті Порядку часткової компенсації відсотків за залученими кредитами суб’єктам малого і середнього підприємництва за рахунок коштів міського бюджету та участь підприємців Краматорська у заходах Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2019».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорск #встреча #предприниматели
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...