• Главная
  • В Донецькій області пройде загальнообласний ярмарок вакансій
13:25, 12 апреля 2019 г.

В Донецькій області пройде загальнообласний ярмарок вакансій

В Донецькій області пройде загальнообласний ярмарок вакансій

17 квітня з 11.00 до 13.00 Донецька обласна служба зайнятості проведе Загальнообласний ярмарок вакансій «Робота обирає тебе», який одночасно пройде в усіх містах та районах Донецької області. У м.Краматорську він відбудеться у ІІ корпусі Донбаської державної машинобудівної академії (бул.Машинобудівників, б.39).

Формат заходу передбачає три локації різної спрямованості: «Профорієнтація», «Професійний старт», «Сектор підприємництва».

У «Профорієнтації» на відвідувачів чекатиме експрес-тестування, корисні поради і допомога у складанні резюме.

Локація «Професійний старт» презентуватиме роботодавців і роботу мобільних груп рекрутерів. Тут можна буде продивитись актуальні відеовакансії, відеопрезентацій роботодавців і навчальних закладів.

У «Секторі підприємництва» гості зможуть особисто поспілкуватись з бізнес-експертами, отримати консультаційну допомогу, ознайомитись з роботою додатку «Центр Розвитку Підприємництва».

Метою заходу є сприяння ефективній зайнятості населення, орієнтація молоді на отримання професій, актуальних на ринку праці регіону, оперативне задоволення потреб роботодавців у робочій силі, сприяння розвитку підприємницьких ініціатив населення, підвищення рівня інформованості учасників заходу щодо послуг та можливостей служби зайнятості.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном 6-14-74 або у Краматорському міському центрі зайнятості.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорск #ярмарка #вакансии
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...