Відділ ведення державного реєстру виборців починає роботу щодо прийому заяв громадян про тимчасову зміну місця голосування

Відділ ведення державного реєстру виборців починає роботу щодо прийому заяв громадян про тимчасову зміну місця голосування, Алина Кондратеня

У зв’язку з проведенням позачергових виборів народних депутатів України 21.07.2019 року згідно Указу Президента України від 21.05.2019 №303 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» Відділ ведення Державного реєстру виборців Краматорської міської ради починає роботу щодо прийому заяв громадян про тимчасову зміну місця голосування.

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на загальнодержавних виборах за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

До органу ведення Реєстру виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Такими документами , наприклад, можуть бути: довідки про відрядження, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій тощо.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Для виборців, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, встановлено особливий порядок тимчасової зміни місця голосування: документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, такі виборці можуть не додавати до заяви.

Заява виборця про тимчасову зміну місця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто.

При поданні заяви про тимчасову зміну місця голосування громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Графік прийома громадян відділу ведення Державного реєстру виборців:

понеділок-четвер з 8:30-11:30, 13:00-16:30;

п’ятниця з 8:30-11:30, 13:00-15:00

Прийом заяв про тимчасову зміну місця голосування проводиться до 15.07.2019 включно.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии