Картка краматорчанина: актуальні питання

- Що таке «Картка краматорчанина»?

«Картка краматорчанина» - це сучасна багатофункціональна картка з фото та персональними даними користувача, має функцію здійснення безконтактних платежів та надає можливість оплатити / скористатися пільгою за проїзд у муніципальному транспорті (рішення Краматорської міської ради від 25.07.2018 № 41/VII-368 «Про запровадження в м. Краматорську багатофункціональної електронної пластикової картки «Картка краматорчанина»» та рішення виконкому від 19.09.2018 № 621 «Про впровадження автоматизованої систему обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті в м. Краматорськ та затвердження порядоку видачі, обігу та припинення дії багатофункціональної електронної пластикової картки «Картка краматорчанина»»).

- Хто має право на безкоштовне отримання Картки краматорчанина?

Безкоштовна видача та обслуговування «Картки краматорчанина» здійснюється громадянам, які мають право на пільговий проїзд у міському громадському транспорті та внесені у «Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, що мають право на пільги» і зареєстровані у ЄРУ.

- На який строк видається Картка краматорчанина?

Картка видається строком на чотири роки. Після закінчення терміну дії, Картка краматорчанина буде виготовлена знов БЕЗКОШТОВНО для пасажирів, які мають право на пільговий проїзд в міському громадському транспорті.

- Чи обов’язкове переведення пенсії (субсидії) до АТ «ОЩАДБАНК» при отриманні Картки краматорчанина?

При пільговому оформленні «Картки краматорчанина» клієнт має право відмовитися від пропозиції на укладення Договору на переведення пенсії (субсидії) для її отримування в АТ «ОЩАДБАНК». Вибір установ для отримання пенсії (субсидії) залишається за клієнтом.

- Чи обов´язково поповнювати банківський рахунок Карки краматорчанина для її функціонування?

Для активації та належного функціонування Картки краматорчанина для пасажирів пільгових категорій наявність коштів на рахунку не потрібна.

- Яка мета впровадження Картки краматорчанина?

Однією з основних цілей впровадження «Картки краматорчанина» є повноцінний облік кількості перевезень (поїздок) осіб пільгових категорій громадським транспортом для виплати компенсацій перевізникам (ст. 31 та ст. 37 ЗУ «Про автомобільний транспорт», ЗУ « Про міський електричний транспорт» із змінами і доповненнями).

- Чи буде здійснюватися нарахування коштів на Картку краматорчанина?

На даний час в м. Краматорськ не запроваджена монетизація пільг на проїзд в громадському транспорті, тому здійснення нарахувань та списання коштів із зазначеної картки за проїзд не передбачено.

- Яким чином здійснюється реєстрація поїздок за допомогою Картки краматорчанина?

З 25 червня 2019 року в Краматорську розпочата робота автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів (АСОП) та впроваджена безконтактна технологія оплати проїзду в муніципальному транспорті. В транспортних засобах (автобус/тролейбус) КП «КТТУ» реєстрація поїздок та обслуговування пасажирів здійснюється за допомогою ручних валідаторів (POS - терміналів).

- Які документи на даний час надають право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті пасажирам пільгових категорій?

Пасажири, які вже встигли отримати у відділеннях АТ «ОЩАДБАНК» Картку краматорчанина повинні здійснювати проїзд на підставі отриманої персональної картки та вимагати у кондуктора квиток, який підтверджує пільговий проїзд.

Пасажири пільгових категорій, які ще не встигли отримати «Картку краматорчанина», продовжують здійснювати проїзд на підставі дійсного посвідчення.

Але у подальшому Картка краматорчанина буде єдиним обов’язковим документом для пільгового проїзду в міському громадському транспорті (дата буде визначена додатково окремим рішенням виконкому).

- Чи обмежена на Картці краматорчанина кількість поїздок для пасажирів пільгових категорій?

Чине законодавство не обмежує кількість поїздок для пасажирів пільгових категорій. Але автоматизована система оплати за проїзд - це програмний продукт, в якому поняття «безліміт» не існує. Тому по прикладу інших міст, в яких вже впроваджено АСОП, у програмі передбачено 2000 тис. поїздок на місяць для коректної роботи автоматизованої системи.

За додаткової інформацією звертатися за наступним телефоном: 5-34-78.

Краматорск
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Пока еще никто не оценил
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
19 декабря, центральные улицы Краматорска, превратятся в место проведения настоящего театрального действа. Десятки и сотни людей в новогодних нарядах, любимые праздничные песни, открытие главной елки города - вот что ожидает жителей города на первом Новогоднем Параде. Под рождественские и новогодние мотивы, колонна начнет свое движение от кафе Молодежного. Далее сказочные персонажи будут дарить улыбки всем прохожим по улицам Парковая и Академическая к площ...
Общество
Частное акционерное общество «Новокраматорский машиностроительный завод» с 17 по 19 декабря 2019 года приглашает пенсионеров «НКМЗ» получить в своих подразделениях материальную помощь в честь празднования Нового 2020 года. Пенсионерам необходимо при себе иметь паспорт и трудовую книжку. Пенсионеры «НКМЗ», не получившие в установленные сроки в своих подразделениях материальную помощь, смогут ее получить с 26 декабря 2019 года в Центральном расчетно-кассовом...
Общество
С 14 по 16 декабря, в Краматорске, будут проводиться работы по плановому и внеплановому обслуживанию электрических сетей, с целью повышения надежности электроснабжения и улучшения качества обслуживания потребителей. Список улиц можно посмотреть по ССЫЛКЕ. По вопросу отключений обращайтесь в контакт-центр ВТ "ДТЭК Донецкие электросети" по телефонам +38 096-450-0473, +38 099-450-0473, +38 (0629) 450-473.
Общество
За сутки, 13 декабря, вооруженные формирования Российской Федерации 10 раз нарушили режим прекращения огня, сообщает 6264. Согласно данным пресс-центра Объединенных сил (ОС), противник обстреливал позиции украинских воинов из запрещенных минскими договоренностями минометов калибра 82 мм , а также гранатометов различных систем, крупнокалиберных пулеметов и другого стрелкового оружия. Также зафиксирован вражеский огонь из вооружения БМП. В районе ответственн...
Общество
Полицейские Донецкой области начнут использовать устройства для блокировки колес автомобилей-нарушителей, - сообщает отдел коммуникации ГУНП в регионе.Правоохранители вводят в регионе новый способ борьбы с дорожным травматизмом. При поддержке Донецкой облгосадминистрации в рамках программы «Правопорядок-2019» приобретено более 20 устройств для блокировки колес.Блокираторы переданы группам реагирования в каждое территориальное подразделение полиции области....
Общество
Вартість новорічного столу в Україні у 2020 році на родину з чотирьох осіб становитиме в середньому 1,62 тис. грн, а з делікатесами – 2,09 тис. грн. «У середньому по Україні вартість новорічного столу 2020 року для української сім’ї з чотирьох осіб підвищиться у порівнянні з вартістю новорічного столу-2019 лише на 5,6 % і складе 1620,70 грн», – розповів директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Юрій Лупенко, повідомляє прес-служ...
Общество
В АТ «Укрпошта» запустили тестову версію проєкту, який дозволить оформлювати онлайн-передплату на близько три тисячі українських та іноземних газет і журналів, з яких – 2252 всеукраїнські та 814 іноземні видання.  Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України. «Продовжуємо оновлювати послуги та розвивати онлайн канали комунікацій із клієнтами. Тепер передплата журналів і газет також діджиталізується. Це не тільки сучасний спосіб оформл...
Общество
Министерство социальной политики инициирует изменения в порядок предоставления льгот в денежной форме, чтобы позволить льготникам менять форму получения субсидий в любой период. Об этом сказал заместитель министра социальной политики Виталий Музыченко во время брифинга,  - сообщает "Укринформ"."Министерство сейчас инициирует внесение изменений в порядок предоставления льгот в денежной форме для того, чтобы позволить льготникам не только до 15 октября менят...
Общество
Сьогодні, 13 грудня, до поліції звернулася 45-річна мешканка Краматорська. Жінка просила допомоги, адже з власним сином у неї виник конфлікт.   Коли поліцейські прибули на виклик та поспілкувалися з учасниками події, заявниця повідомила, що їхню суперечку з сином вже врегульовано, допомоги поліції вона не потребує та писати заяву не збирається. Громадянка мала ознаки алкогольного сп’яніння, а її 25-річний син – ознаки наркотичного (перевірка в медичному з...