У Краматорську провели виміри атмосферного повітря

У Краматорську провели виміри атмосферного повітря, Вера Карпова

Фахівцями департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та Краматорської ЛСЗА Донецького РЦГМ 12.07.2019 проведені виміри за допомогою пересувної екологічної лабораторії на території міста Краматорськ, вивчався вплив діючих джерел забруднення стану атмосферного повітря. Про це повідомляється на сторінці Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації у Фейсбук.

Під час моніторингу спостереження проводилися за вмістом оксиду вуглецю, оксидам азоту, діоксиду сірки, аміаку, сірководню, пилу (загального та по фракціям РМ 10.0, РМ 2.5), які входять до основного переліку речовин-забруднювачів. За результатами спостережень складено протоколи.

Мета досліджень — розроблення статистичних схем прогнозування забруднення повітря, з максимальним врахуванням характеру фізичного процесу розповсюджування домішок в атмосфері та особливості впливу метеорологічних умов на концентрації домішок у повітрі.

Рівень забруднення оцінювався в порівнянні з ГДК максимально разовою (ГДК м.р.), яка є основною характеристикою небезпечності шкідливої речовини, при короткотривалому впливі (20 хв.) атмосферних домішок, а також для показників РМ 2.5* та РМ 10*.

За результатами спостережень 12 липня 2019 року у м. Краматорськ перевищення ГДК м.р. та ГДК* (* — згідно вимог з імплементації Директиви 2008/50/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 21 травня 2008 року про якість атмосферного повітря та чистіше повітря для Європи) були зафіксовані в районі бульвару Краматорський та вул. Остапа Вишні за вмістом РМ2.5- (1.12 ГДК*).

Краматорськ екологічна_перевірка результат
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии