До уваги краматорчан про значення стажу роботи у пенсійному забезпеченні

До уваги краматорчан про значення стажу роботи у пенсійному забезпеченні, Вера Карпова

Управління Пенсійний фонд України звертає увагу краматорчан, що розмір пенсії залежить від страхового стажу та заробітної плати (доходу) кожної особи. 

Для отримання права на пенсію за віком в 2019 році, застрахованим особам необхідно мати 26 років страхового стажу. Страховий стаж — це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Оплату ЄСВ здійснюють юридичні та фізичні особи, які виступають в ролі роботодавців, і фізичні особи - підприємці, які сплачують єдиний внесок лише за себе без використання найманої праці. У 2019 року мінімальний розмір ЄСВ складає 22% від мінімальної заробітної плати за кожного працівника. Якщо з будь - яких причин сума ЄСВ виходить нижче 918,06 грн, роботодавцю доведеться донарахувати до зазначеного мінімального розміру ЄСВ. Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Застраховані особи повинні бути зацікавлені у самостійному відстоюванні своїх соціальних прав і періодично цікавитися процесом формування своєї майбутньої пенсії і вимагати належного виконання роботодавцем обов’язків зі сплати страхових внесків у повному обсязі, у тому числі у судовому порядку

Від розміру сплаченого внеску залежить розмір вашої майбутньої пенсії. Про це необхідно пам’ятати кожному з нас.

Адміністрація управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області

Краматорськ пенсійний_фонд пенсія страховий_стаж
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии