Дезінсекція зелених насаджень міста від кліщів: депутати Краматорська розглянуть петицію краматорчанки на сесії

Дезінсекція зелених насаджень міста від кліщів: депутати Краматорська розглянуть петицію краматорчанки на сесії, Вера Карпова

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про винесення на розгляд сесії міської ради підтриманої петиції мешканки Краматорська щодо відновлення обов’язкової дезінсекції зелених насаджень міста від кліщів. Про це повідомляє прес-служба Краматорської міської ради.

Якщо депутати також підтримають петицію, відділ комунального господарства, відділ житлового господарства, управління гуманітарних питань, управління освіти, відділ охорони здоров’я, з метою запобігання розповсюдженню на території м. Краматорська особливо небезпечних (у тому числі карантинних) і небезпечних для людей інфекційних хвороб, здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду, та організації і проведення колективних протикліщових заходів (боротьби із кліщами-переносниками у природних вогнищах), мають, зокрема.

А також, в межах бюджетного фінансування передбачити кошти на проведення профілактичних заходів боротьби з кліщами-переносниками трансмісивних хвороб шляхом косовиці трав, прибирання опалого листя, та проведення знищувальних заходів шляхом застосування акарицидів в умовах високої чисельності кліщів на територіально обмежених ділянках, керуючись чинним законодавством України, нормативно-правовими актами Міністерства охорони здоров’я (далі-МОЗ), та інформацією Краматорської міської філії державної установи «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Краматорськ новини петиція дезінсекція_зелених_насаджень кліщі депутати сесія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии