Краматорські рятувальники нагадали мешканцям правила з мінної безпеки

Краматорські рятувальники нагадали мешканцям правила з мінної безпеки, Вера Карпова

Безпека кожного з нас залежить від нас самих, від наших знань, умінь і обережності. Тому дуже важливо систематично проводити роботу з громадянами з ознайомлення із правилами безпеки життєдіяльності та діями на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Так, з метою запобігання травмування та загибелі населення під час виявлення вибухонебезпечних предметів фахівці ДСНС постійно проводять зустрічі, заняття, бесіди, розповідають громадянам про небезпечні речовини та предмети, які створюють небезпеку для здоров’я і життя; навчають порядку дій в разі виявлення даних предметів.

Зокрема, 8 серпня співробітники 12-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з мешканцями м. Краматорськ з мінної безпеки.

Під час заходу особливу увагу рятувальники звертали на те, що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. Зауважують, що всі вони містять вибухові речовини й можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних дій. Саме тому незнайомі або підозрілі предмети ні в якому разі не можна чіпати. Навіть після довготривалого перебування у воді або землі боєприпаси не втрачають здатності вибухати.

Співробітники ДСНС наголосили, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно бути максимально уважними та одразу повідомити відповідні органи. Знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають тільки спеціально підготовлені фахівці, які пройшли відповідну підготовку та мають навички роботи.

Окрім цього, спілкуючись з громадянами, представники ДСНС закликали дорослих приділяти належну увагу навчанню дітей мінній безпеці. Адже від цього залежить життя та здоров’я малечі.

Під час проведення профілактичних заходів рятувальники вручали городянам листівки з правилами безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів.

IMG-4c660834f2ba8b172418364f9cbf50af-V.jpg IMG-18b9937e451847ee041067405ebe1f4e-V.jpg
IMG-98c3e6cf395e68a97d674f2a238ad21e-V.jpg IMG-262fb4ffd921806916bcd40aa880f18b-V.jpg
dn.dsns.gov.ua
Краматорськ рятувальники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии