На Донеччині визначено кращих спортсменів та тренерів місяця

На До

неччині визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області в липні 2019 року.

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації щомісячно підбиває підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Згідно Положення, по закінченню липня 2019 року визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

1) Олімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Коноваленко Артем Олександрович, майстер спорту України з легкої атлетики, переможець чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юніорів у потрійному стрибку, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2019 рік.

Кращий тренер – Серорез Тетяна Борисівна, тренер-викладач з легкої атлетики Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки.

2) Неолімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Штанько Сергій Валерійович, заслужений майстер спорту України з радіоспорту, чотириразовий переможець Кубку світу з радіоспорту серед дорослих, юніорів, юнаків зі спортивної радіопеленгації.

Кращий тренер – Іванько Олексій Володимирович, тренер вищої категорії з радіоспорту.

3) Види спорту серед осіб з інвалідністю:

Кращий спортсмен – Самороков Данило Едуардович, майстер спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, чемпіон Європи (метання молота), рекордсмен Європи.

Кращий тренер – Василенко Наталя Вікторівна, заслужений тренер України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху.

На Донеччині визначено кращих спортсменів та тренерів місяця, фото-1
Краматорськ новини Донеччина кращі_спортсмени
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии