До уваги краматорчан: Держказначейство змінить бюджетні рахунки з 1 липня 2019 року

До уваги краматорчан: Держказначейство змінить бюджетні рахунки з 1 липня 2019 року

Станом на теперішній час на обліку в Краматорському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області перебуває більше 16 тисяч платників податків. Своєчасна сплата податків і зборів в строки та у розмірах, які встановлені Податковим кодексом України, та на вірні реквізити — не тільки основний з обов’язків платників податків, а й запорука відсутності заборгованості та штрафних санкцій.

Краматорські податківці звертають увагу платників податків: з 5 серпня 2019 року в Україні запроваджено міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), що складається з 29 літерно-цифрових символів. З 01 листопада 2019 року у реквізиті розрахункового документа "Рахунок" платники мають зазначати номер рахунку платника/отримувача тільки за стандартом IBAN, в т.ч. під час перерахування єдиного соціального внеску, податків та зборів.

Наказом Державної казначейської служби України України від 10.07.2019 року № 201 "Про внесення змін до наказу Державної казначейської служби України від 27 грудня 2013 року № 217" передбачено, що з 1 листопада 2019 року аналітичні рахунки формуються відповідно до Національного стандарту України «Фінансові операції. Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні».

Таким чином, бюджетні рахунки для перерахування єдиного соціального внеску, податків та зборів будуть оновлені.

Краматорські податківці повідомляють, що з оновленими бюджетними рахунками пізніше буде можливо ознайомитись через електронний кабінет платника за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua/, на суб-сайті ГУ ДФС у Донецькій області у розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ та на офіційному сайті Державної казначейської служби України у розділі бюджетні рахунки.

Також, у Центрі обслуговування платників Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області кожен має можливість отримати практичну допомогу з питань податкової тематики та електронного заповнення звітності.

Телефони для довідок: (06264)54293, (06264)59586.

Краматторськ новини держказначейство змінить бюджетні рахунки реквізити
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии