Сквер «Лабіринт» планують відкрити в Краматорську до Дня міста

Сквер «Лабіринт» планують відкрити в Краматорську до Дня міста, Вера Карпова

Сьогодні міський голова провів робочу нараду безпосередньо на будівельному майданчику у сквері, розташованому біля ПК і Т НКМЗ, більш відомий для містян як «Лабіринт».

У першу чергу Андрій Панков підняв питання терміну виконання робіт та додержання виконавцями графіку – начальник управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста Саід Османов запевнив міського голову, що до Дня міста роботи будуть виконані. Крім того, одним із надважливих питань міський голова вважає врахування пропозицій громадськості щодо визначення пішохідних доріжок та озеленення скверу. Ці побажання в переважній більшості були прийняті рішення про додаткове збільшення площі плитки, яка буде вкладена, аби мешканці Краматорська змогли ходити та гуляти вже витоптаними десятиріччями стежками, які давно стали улюбленими в міському «Лабиринті». Також були детально обговорені пропозиції відносно озеленення реконструйованого простору. Планується замість вилучених старих дерев висадка платанів (що заввишки можуть виростати до 30-40 м та створювати густі крони), беріз, кленів та декоративних кущів: пузиреплодника, ялівця, а також створення газонів. Багато питань у мешканців виниаєть під час знесення дерев – але варто наголосити, що будь-яке ви далення проводиться з обов’язковим з заміщенням (тобто з висадкою) з урахуванням кліматичних умов та якості грунтів. Наразі розглядається питання заміни старих тополь як дерев, що не рекомендовані та хворіють на каштани м'ясочервоні.

Сквер «Лабіринт» планують відкрити в Краматорську до Дня міста, фото-1 Сквер «Лабіринт» планують відкрити в Краматорську до Дня міста, фото-2 Сквер «Лабіринт» планують відкрити в Краматорську до Дня міста, фото-3

Відносно тротуарів, що з’єднують площу Миру та сквер, було вирішено також розпочати роботи з їхньої заміни, незважаючи на те, що вони належать до іншого проекту. Тобто до Дня міста центр Краматорська буде виглядати оновленим, сучасним та комфортним для відпочинку.

Сквер «Лабіринт» планують відкрити в Краматорську до Дня міста, фото-4 Сквер «Лабіринт» планують відкрити в Краматорську до Дня міста, фото-5 Сквер «Лабіринт» планують відкрити в Краматорську до Дня міста, фото-6
Краматорське смоврядування
Краматорськ новини сквер лабіринт відкриття день_міста
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии