У Краматорську выдбулося засідання батьківського клубу «Кар’єра моєї дитини»

У Краматорську выдбулося засідання батьківського клубу «Кар’єра моєї дитини», Вера Карпова

Для підвищення рівня поінформованості батьків щодо стратегій вибору професій 12 серпня у Краматорському міському центрі зайнятості відбулось засідання батьківського клубу «Кар’єра моєї дитини». До заходу було запрошено координатора проекту «Школа подружнього життя» Олега Олійника.

«Одним з основ потреб дитини є потреба мати щасливу родину. Для того, щоб дати молодим людям і подружжю потрібні для побудови міцної і щасливої родини знання, в Україні була створена «Школа подружнього життя» - розповів автор проекту.

У Краматорську выдбулося засідання батьківського клубу «Кар’єра моєї дитини», фото-1

Батьки разом із дітьми пройшли тестування на визначення професійного типу, обрали найбільш значущі мотиви вибору професії, а також склали «Дорожню карту» досягнення професійної мети. Дорослі за допомогою анкетування визначили свій рівень залученності до професійної орієнтації своєї дитини. Профконсультат ознайомила з можливістю проходження безкоштовного тестування на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа», підготовки до ЗНО на платформі «Prometheus».

Батьки - це найближчі люди, які можуть надати допомогу дитині в питаннях вибору професії, спонукаючи його думати і аналізувати свої схильності, бажання і вміння, свої сильні і слабкі сторони. Вибор професії - завдання не з легких навіть для дорослих людей, що володіють певною особистісною зрілістю. Ще більш складною вона є для старшокласників, тому допомога батьків в її вирішенні велика.

Краматорська міська рада
Краматорськ новини засідання батьки діти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии