У Краматорську проводили перевірку забруднення атмосферного повітря

У Краматорську проводили перевірку забруднення атмосферного повітря

На замовлення Відділу комунального господарства Краматорської міської ради, Департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації та Краматорською лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря, 12 липня 2019 року були проведені виміри впливу діючих джерел забруднення на стан атмосферного повітря у місті Краматорськ, за допомогою пересувної екологічної лабораторії.

Спостереження проводили за вмістом оксиду вуглецю, оксидам азоту, сірчистого ангідриду, аміаку, сірководню, пилу (загального та фракціям РМ 10.0, РМ 2.5), які входять до основного переліку речовин-забруднювачів під час моніторингу. За результатами спостережень було складено протокол (наведено нижче).

Основним критерієм якості атмосферного повітря є гранично допустима концентрація (ГДК) забруднюючої речовини. При проведених вимірюваннях рівень забруднення оцінювався в порівнянні з ГДК максимально разовою (ГДК м.р.), яка є основною характеристикою небезпечності шкідливої речовини, при короткотривалому впливі (20 хв.) атмосферних домішок, а також для показників пилу загального та за фракціями РМ 2.5 та РМ 10.

За результатами спостережень 12.07.2019 р. перевищення ГДК було зафіксовано за вмістом РМ2.5–речовини у вигляді твердих суспендованих часток (мікрочастинки та волокна) із аеродинамічним діаметром менше 2,5 мкм, на перехресті вул. Б. Краматорський та вул. О. Вишні із аеродинамічним діаметром менше 2,5 мкм (1,12 ГДК*). Перевищення ГДК фіксувалося на протязі 20-хвилинного осереднення, в залежності від напрямку вітру.

Краматорська міська рада
Краматорськ новини перевірка забруднення повітря
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии