У Краматорську активно підтримують ветеранів

У Краматорську активно підтримують ветеранів, Вера Карпова

Це відзначив перший заступник Міністра у справах ветеранів України Григорій Галаган під час зустрічі з ветеранами у Донецькій ОДА.

15 серпня відбулась зустріч Григорія Галагана, міських голів та облдержадміністрації з представниками громадських організацій, які опікуються проблемами учасників АТО/ООС та сім’ями загиблих учасників АТО/ООС.

У Краматорську була прийнята та реалізується міська Програма щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації,психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України на 2019-2020 роки. У ній передбачено, зокрема 29 найрізноманітніших захода, що виконуються управлінням праці та соціального захисту населення, відділом охорони здоров’я, Управлінням освіти, центром зайнятості та управлінням з гуманітарних питань.

У цей перелік додані також місцеві ініціативи, серед яких – виплата матеріальної допомоги з місцевого бюджету ветеранам та фінансова підтримка громадських організацій, що опікуються цієї категорією громадян.

«Всебічна підтримка ветеранів та родин загиблих воїнів – це один із пріоритетних напрямків роботи у соціальній сфері», - підкреслив Андрій Панков.

Краматорська міська рада
Краматорськ новини ветерани
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии