Податківці радять краматорчанам звірити дані щодо плати за землю

Податківці радять краматорчанам звірити дані щодо плати за землю

Краматорське управління ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що у разі виникнення питань щодо нарахованих сум по платі за землю з фізичних осіб, платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до органу фіскальної служби Краматорське управління ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що у разі виникнення питань щодо нарахованих сум по платі за землю з фізичних осіб, платники податку маза місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо:

- розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності (користуванні);

- права на користування пільгою зі сплати податку; - розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку, та пред’явити відповідні документи (план-схему земельної ділянки, підтвердження права власності, ксерокопії документів про право на пільги).

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними платника податку, які він надав на підставі оригіналів документів, протягом 10 робочих днів має проводитися перерахунок суми податку.

Після цього контролюючий орган вручає платнику нове податкове повідомлення – рішення (ППР), а попереднє ППР вважається скасованим (відкликаним).

Для проведення звірки платники міста Краматорська можуть звернутись до Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області за адресою: (84313, м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 22. Із запитаннями звертатися за тел. (06264) 5-20-38.

Краматорське управління ГУ ДФС у Донецькій області нагадує громадянам – мешканцям міста Краматорська, які є власниками земельних ділянок,, що останній день сплати земельного податку з фізичних осіб – 29 серпня 2019 року.

Краматорське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертається до власників земельних ділянок з проханням сплатити податок своєчасно і в повному обсязі!

Краматорськ новини податкова земля плата
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии