У Краматорську губернатор вручив дітям-сиротам ключі від власних осель

У Краматорську губернатор вручив дітям-сиротам ключі від власних осель, Вера Карпова

Сьогодні, 23 серпня, голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко урочисто вручив ключі від квартир особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також вручив їм паспорти громадян України.

Керівник обласної військово-цивільної адміністрації зауважив, що дати житло дітям – є найважливішою та дуже відповідальною справою для області.

У Краматорську губернатор вручив дітям-сиротам ключі від власних осель, фото-1

«Уже закуплено 36 квартир. Плануємо придбати ще 120. Куплені вони за кошти як обласного бюджету, так і за кошти місцевого самоврядування. Сьогодні урочисто вручимо 13 ключів. Хочемо і надалі реалізовувати в Донецькій області програму забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Разом – до перемоги!», – наголосив очільник області.

Сьогодні ключі від квартир отримали діти з міст Авдіївка, Краматорськ, Сіверськ, Бахмутського, Слов’янського та Ясинуватського районів.

У Краматорську губернатор вручив дітям-сиротам ключі від власних осель, фото-2 У Краматорську губернатор вручив дітям-сиротам ключі від власних осель, фото-3 У Краматорську губернатор вручив дітям-сиротам ключі від власних осель, фото-4 У Краматорську губернатор вручив дітям-сиротам ключі від власних осель, фото-5 У Краматорську губернатор вручив дітям-сиротам ключі від власних осель, фото-6 У Краматорську губернатор вручив дітям-сиротам ключі від власних осель, фото-7

У цьому році на придбання житла зазначеній категорії осіб в обласному та місцевих бюджетах на умовах співфінансування (50/50) передбачені кошти на загальну суму 35 млн 743 тис. грн.

За період 2017-2018 років було придбано і передано дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, 236 одиниць житла на загальну суму 58 млн грн.

У Краматорську губернатор вручив дітям-сиротам ключі від власних осель, фото-8 У Краматорську губернатор вручив дітям-сиротам ключі від власних осель, фото-9
Краматорск новости діти сироти ключі квартири
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии