У Краматорську вперше відзначили грошовими преміями переможців всеукраїнських олімпіад та їх вчителів

У Краматорську вперше відзначили грошовими преміями переможців всеукраїнських олімпіад та їх вчителів, Вера Карпова

6 краматорських учнів та 5 педагогів отримали сертифікати від Краматорського самоврядування за зайняті призові місця на олімпіадах всеукраїнського рівня – ця подія вперше відбулася в історії освітнього Краматорська.

Сьогодні у Краматорську стартувала конференція працівників освіти, яка фактично розпочала новий 2019-2020 навчальний рік. Освітяни зібралися аби обговорити досягнення, результати реалізації освітніх реформ та плани і перспективи для усіх, хто потребує навчання – дошкільнят, нової української школи, інклюзивної освіти, та налагодження взаємодії з батьками та громадськістю.

У Краматорську вперше відзначили грошовими преміями переможців всеукраїнських олімпіад та їх вчителів, фото-1 У Краматорську вперше відзначили грошовими преміями переможців всеукраїнських олімпіад та їх вчителів, фото-2 У Краматорську вперше відзначили грошовими преміями переможців всеукраїнських олімпіад та їх вчителів, фото-3 У Краматорську вперше відзначили грошовими преміями переможців всеукраїнських олімпіад та їх вчителів, фото-4 У Краматорську вперше відзначили грошовими преміями переможців всеукраїнських олімпіад та їх вчителів, фото-5 У Краматорську вперше відзначили грошовими преміями переможців всеукраїнських олімпіад та їх вчителів, фото-6 У Краматорську вперше відзначили грошовими преміями переможців всеукраїнських олімпіад та їх вчителів, фото-7

Начальник управління освіти Марина Мозольова відзначила, що за останні роки фінансування від міської влади значно збільшилася.

«Третина бюджету розвитку міста витрачається саме на освіту», – підкреслила Марина Мозольова. – «Усі наші ініціативи – наприклад, оснащення гуртків робототехніки, схвалюються. Ми дякуємо за всебічну підтримку міського голову Андрія Панкова».

Вона передала подяку керманичу міста через його заступника Юрія Люльку.

Він звернувся до освітян, передавши вітання міського голови:

«Професія вчителя – це одна із найбільших відповідальних, значущих та разом з тим шанованих професій. Адже від того, яким виросте наступне покоління залежить доля країни. Чи буде воно розумним, вихованим, патріотичним, шанобливим та сильним – залежить багато у чому від вас. Дякую вам за вашу нелегку працю, за те, що ви завжди частинку свого серця даруєте вихованцям та вчите їх, прикладаючи до цього максимум зусиль. Зі свого боку, як місцева влада, ми завжди підтримуємо вас у ваших добрих ініціативах, покращуємо матеріально-технічну базу навчальних закладів, дбаємо про те, щоб ваша праця гідно оцінювалась. Але сьогодні я хочу особливо подякувати тим, хто показав на всеукраїнському рівні, що Краматорськ – це освітній центр, де зростають майбутні науковці, винахідники, топ-менеджери – справжні професіонали в усіх галузях. Я дякую як учням, так і їх викладачам, за гідні виступи. Маю надію, що ці перемоги – лише початок у вашому подальшому житті».

У Краматорську вперше відзначили грошовими преміями переможців всеукраїнських олімпіад та їх вчителів, фото-8 У Краматорську вперше відзначили грошовими преміями переможців всеукраїнських олімпіад та їх вчителів, фото-9
Краматорське самоврядування
Краматорськ выителі учні премія влада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии