• Головна
  • Економічний та соціальний розвиток Краматорська: влада приймає пропозиції від містян
10:50, 3 вересня 2019 р.

Економічний та соціальний розвиток Краматорська: влада приймає пропозиції від містян

Економічний та соціальний розвиток Краматорська: влада приймає пропозиції від містян

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України» Краматорською міською радою та її виконавчими органами розпочата розробка проекту програми економічного і соціального розвитку нашого міста на 2020 рік (далі – Програма).

Програма економічного і соціального розвитку міста Краматорська - документ, що визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку міста на наступний рік, формуючий комплексну систему заходів, спрямованих на досягнення поставлених цілей та вирішення міських проблем, розв’язання яких потребує координації спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, громадськості.

Заходи, що будуть передбачені Програмою, фінансуватимуться за рахунок коштів підприємств, місцевого бюджету, інвесторів, а також коштів державного бюджету, які спрямовуються на реалізацію заходів державних цільових програм.

Просимо громадськість долучитися до розробки проекту Програми!

Для врахування Вашої думки просимо надсилати свої пропозиції до заходів з реалізації Програми до кінця вересня поточного року відділу економіки Краматорської міської ради у друкованому вигляді за адресою: пл. Миру, 2, м. Краматорськ, Донецька обл., 84313, тел. 48-56-70 або електронною поштою на e-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорськ #соціальний #економічний #розвиток #міста
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...