Краматорськ за тиждень: 3 пожежі, поточний ремонт автошляхів та картки краматорчанина

Краматорськ за тиждень: 3 пожежі, поточний ремонт автошляхів та картки краматорчанина, Вера Карпова

Як повідомила начальник відділу транспорту, зв’язку та енергетики Олена Бахметьєва, щотижнево у Краматорську відбувається близько 4000 валідацій карткою краматорчанина та 500 безготівкових розрахунків банківськими картками за проїзд у комунальному транспорті.

Вона звернулася до мешканців міста з проханням активно застосовувати картку краматочранина, аби комунальне підприємство мало можливість реально порахувати кількість поїздок пільгової категорії громадян.

· Наразі 800 житлових будинків пройшли процес промивки та динамічного випробування систем опалення, що складає 88 % від загальної кількості.

· «Ощадбанком» отримано більш ніж 18 000 заяв від громадян на отримання картки краматорчанина, видано на руки вже більш 11 700.

· У місті розпочала роботу громадська організація «Зооконтроль», яка відповідно до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин проводить стерилізацію, вакцинацію та чипування безпритульник собак.

· За минулий тиждень КП «Друас» проводився поточний ремонт автошляхів загальною площею 4815 м2 та усунення аварійно небезпечних ділянок.

· Вивезено майже 1100 тонн твердих побутових відходів.

· У Краматорську за тиждень сталося 3 пожежі з сумою загального збитку близкьо 90 000 грн.

· Епідеміологична ситуація у місті спокійна. Як проінформувала начальник відділу охорони здоров’я Валерія Мельник, за останні 2 тижні у місті не зафіксовано жодного випадку захворюваності на кір.

Краматорська міська рада
Краматорськ тиждень новини
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии