Озеленення Краматорська – одне із пріоритетних завдань

Озеленення Краматорська – одне із пріоритетних завдань

Актуальне питання зносу та висадки дерев сьогодні під час апаратної наради підняв міський голова Андрій Панков.

Як повідомив в.о. начальника відділу комунального господарства Ярослав Сердюк, видаляються, насамперед, аварійні дерева, а також зелені насадження у тих місцях, де це передбачено проектними роботами.

«Існує відповідна комісія, до складу якої входять представники Державної екологічної інспекції. Складається відповідний акт, згідно з яким видається дозвіл на видалення цих чи інших аварійних дерев. Вони виявляються під час щотижневого обстеження та в відповідно до заяв мешканців міста», – зазначив Ярослав Сердюк.

Жодне дерево не видаляється без причини, а замісто них восени обов’язково будуть висаджені нові дерева, саме тоді, коли для цього будуть необхідні погодні умови. У цьому році планується висадка дерев в тому числі хвойних на центральних вулицях міста.

Озеленення Краматорська – одне із пріоритетних завдань , фото-1

Наприклад, у «Лабіринті» будуть висаджені платани (що заввишки можуть виростати до 30-40 м та створювати густі крони), берези, клени та каштани м’ясочервоні.

«На місці видалених дерев обов’язково будуть висаджені нові, які через 10 років будуть дарувати тінь нашим дітям та онукам. А якщо ми не будемо проводити цю роботу, то це може становити небезпеку», - підкреслив Андрій Панков.

Так, за результатами обстеження комісії, тільки по вул. Дружби встановлено 52 сухих дерева. Робота у цьому напрямку буде активізована.

Озеленення Краматорська – одне із пріоритетних завдань , фото-2

Наразі процес озеленення Краматорська потребує також підтримки депутатського корпуса – аби проводити висадку дерев восени, необхідно, аби депутати найближчим часом схвалили виділення коштів на цей вид робіт.

Краматорське самоврядування
Краматорськ озеленення міста
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии