У Краматорську розпочався дводенний семінар-тренінг

У Краматорську розпочався дводенний семінар-тренінг, Вера Карпова

Сьогодні в Краматорську розпочався семінар-тренінг, присвячений співпраці органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства в процесі формування та реалізації державної, регіональної політики. Участь у навчанні беруть представники структурних підрозділів Донецької та Луганської облдержадміністрацій, інститутів громадянського суспільства.

Метою заходу є удосконалення знань, вмінь та навичок учасників з питань налагодження взаємодії в процесі формування та реалізації державної, регіональної політики шляхом проведення публічних консультацій та ведення конструктивного діалогу.

У Краматорську розпочався дводенний семінар-тренінг, фото-1 У Краматорську розпочався дводенний семінар-тренінг, фото-2

Захід проводиться за сприяння координатора проектів в Україні ОБСЄ, Секретаріату Кабінету Міністрів України, а також під логотипом Ukraine NOW та хештегом #Депком.

Семінар-тренінг триватиме 2 дні - 3 та 4 вересня. Темою першого дня стали публічні консультації в процесі формування та реалізації державної, регіональної політики, а другого - основи налагодження конструктивного діалогу між органами виконавчої влади та громадськістю. Обидва дні складатимуться як з теоретичного матеріалу, так і практичних завдань. По завершенні другого дня учасники отримають сертифікати.

У Краматорську розпочався дводенний семінар-тренінг, фото-3 У Краматорську розпочався дводенний семінар-тренінг, фото-4 У Краматорську розпочався дводенний семінар-тренінг, фото-5 У Краматорську розпочався дводенний семінар-тренінг, фото-6

Тренери з публічних консультацій подорожують містами України. Знання та практичні навички вже отримали в містах Запоріжжя та Дніпро. Очікують проведення - Київ, Харків, Черкаси, Львів та Івано-Франківськ.

Краматорськ семінар тренінг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии