Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська

Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, Вера Карпова

Андрій Панков провів виїзну робочу нараду що до ходу виконання реконструкцій на міських об’єктах соціального значення.

Ремонтні роботи в інклюзивно-ресурсному центрі активно тривають – деякий час вони були загальмовані оскільки потребували внесення корегування у початковий проект.

Наразі були враховані усі побажання спеціалістів та представників комітету з доступності, а на сесії додатково були виділені необхідні кошти для обладнання підйомнику для маломобільної категорії відвідувачів.

Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, фото-1 Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, фото-2 Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, фото-3 Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, фото-4 Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, фото-5

Очікується, що оновлений ІРЦ розпочне свою роботу у жовтні-листопаді – необхідне сучасне обладнання вже закуплене за допомогою державного бюджету та чекає на установку після завершення самого процесу ремонту.

Також керманич міста оглянув підвальне приміщення травматологічного корпусу КМП № 3. Кошти на це також були виділені з міського бюджету.

Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, фото-6 Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, фото-7 Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, фото-8 Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, фото-9 Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, фото-10

Андрій Панков дав завдання усунути деякі недоліки, після чого приміщення планується використовувати для розміщення там структурних підрозділів лікарні, а також виділити місце для розміщення там учбових кімнат медичного університету.

Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, фото-11 Міський голова перевірив хід виконання ремонтних робіт в ІРЦ та міський лікарні Краматорська, фото-12

«Оснащення додаткових приміщень дозволить покращити якість надання медичних послуг у Краматорську», - упевнений міський голова.

Краматорськ міська лікарня інклюзивний центр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии