У Краматорську відкрився офіс Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ

У Краматорську відкрився офіс Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, Вера Карпова

Міський голова привітав представників GIZ і німецького уряду у Краматорську та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

В урочистих заходах взяли участь державний секретар парламенту при федеральному міністрі економічного співробітництва та розвитку Німеччини Марія Флахбарт, відповідальний за економічну співпрацю у посольстві Німеччини в Києві Тобіас Шрадер, голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко, регіональний директор GIZ Україна Сабіне Мюллер, регіональний керівник банку розвитку KfW Курт Штрасер, директор Ініціатив інфраструктурної програми для України Уве Штумпф, міський голова Краматорська Андрій Панков. Разом вони перерізали символічну стрічку, та дали старт роботі нового офісу.

У Краматорську відкрився офіс Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, фото-1 У Краматорську відкрився офіс Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, фото-2

«Наше місто за останні роки впевнено оновлюється, становиться сучасним і комфортним. Ці зміни помітні кожному – не тільки мешканцям, але й гостям, які приїжджають до нас дуже часто. Краматорськ - гостинне та привітне місто, він став другим домом для багатьох людей, які змушені були залишити свої домівки внаслідок військового конфлікту. Також ми вдячні усім міжнародним організаціям, що не залишили цю ситуацію без уваги та почали надавати найрізноманітнішу допомогу населенню та місцевим органам влади у відбудуванні миру», - зазначив Андрій Панков. – «Ми вже маємо позитивний досвід співпраці з міжнародними організаціями та благодійними фондами. За їхньої підтримки у Краматорську було реалізовано низку проектів як просвітницької спрямованості, так і тих, що покращили інфраструктуру міста, торкалися надання медичної допомоги, або реконструкції тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб.Маю надію, що відкриття у Краматорську офісу німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ стане продовженням нашої плідної співпраці».

У Краматорську відкрився офіс Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, фото-3 У Краматорську відкрився офіс Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, фото-4
Краматорське самоврядування
Краматорськ GIZ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии