• Головна
  • Краматорська мерія закупить квартири для дітей-сиріт
11:27, 5 вересня 2019 р.

Краматорська мерія закупить квартири для дітей-сиріт

Краматорська мерія закупить квартири для дітей-сиріт

Краматорська міська рада на умовах співфінансування з обласним бюджетом здійснює закупівлю квартир на вторинному ринку для забезпечення житлом дітей сиріт та дітей позбавлених батківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Придбаються наступні квартири:

  • 3 квартири - однокімнатних.
  • 1 квартира (двокімнатна або трикімнатна) жилою площею до 27,3 кв.м.

Умови придбання житла:

Вартість запропонованого житла не повинна перевищувати середньої ринкової вартості житла на вторинному ринку м. Краматорська.

Житло повинно бути благоустроєним, придатним для проживання та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам, а саме: забезпечені електроенергією, водопроводом, каналізацією, опаленням, санітарно-технічним обладнанням, газовою (електричною) плитою та обладнанні приладами обліку електро- та водопостачання.

Плата за вчинення нотаріальної дії та за здійснення, передбачених законодавством податків, зборів, платежів покладається на Продавця.

Оплата за придбане житло здійснюється Покупцем після укладання договору купівлі-продажу протягом 15 робочих днів шляхом безготівкового розрахунку.

Для розгляду пропозицій Продавець надає наступні документи:

- заяву про продаж квартири із зазначенням найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, місцезнаходження, номера телефону для юридичних осіб, або прізвища та ініціалів фізичної особи, місця проживання, номера телефону;

-пропозицію щодо вартості, за яку продається житло;

- рецензований звіт про незалежну оцінку вартості житла;

- виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (для юридичних осіб);

-засвідчені в установленому порядку копії установчих документів (для юридичних осіб);

-копії паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);

- копії свідоцтва про право власності, копії витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або інших документів передбачених законодавством, які підтверджують право власності на нерухоме майно;

- копію технічного паспорту на квартиру;

- копії квитанцій про оплату за житлово-комунальні послуги;

- у разі наявності заборгованості - гарантійний лист з зобов’язанням сплатити заборгованість до укладання договору купівлі-продажу.

Заявки від продавців житла приймаються протягом 10 робочих днів з дня опублікування в газеті «Краматорська правда» за адресою: м. Краматорськ, площа Миру, 2 каб. 223 (будівля виконкому) з 8.00 до 17.00

Телефон для довідок: 42-19-88.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорськ #міська #рада #закупівля #квартири #діти #сироти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...