Краматорські поліцейські попередили студентів училища про наслідки вчинення правопорушень

Краматорські поліцейські попередили студентів училища про наслідки вчинення правопорушень, Вера Карпова

Інспектор ювенальної превенції поліції Краматорська поспілкувалась зі студентами 1 курсу Краматорського вищого професійно-металургійного училища. Правоохоронець роз’яснила види відповідальності неповнолітніх перед законом.

Краматорські поліцейські попередили студентів училища про наслідки вчинення правопорушень, фото-1

В актовому залі училища зібрались більше ста учнів всіх професійних направлень закладу, більшість із них ще не досягли повноліття, але вже з 1 вересня зробили перший крок на зустріч дорослому життю та мешкають самостійно в гуртожитку на території училища.

Аби в майбутньому попередити найрозповсюджений вид злочину в гуртожитках – крадіжку чужого майна, адміністрація учбового закладу з перших днів навчання запросила поліцейських для проведення профілактичної бесіди з дітьми.

Інспектор ювенальної превенції поліції Краматорська Наталія Груненко розповіла про види покарань, які застосовуються до неповнолітніх, та про особливості їх призначення. Розглядаючи основні причини злочинності детально зупинилась на соціальних явищах та криміногенних факторах дитячих правопорушень та злочинів. Поліцейська зазначила, що на даний час на профілактичному обліку у інспекторів ювенальної превенції перебуває 18 неповнолітніх, які раніше скоїли кримінальні та адміністративні правопорушення. В більшості випадків займались викраденням чужого майна.

По закінченню зустрічі студенти в індивідуальному порядку задали Наталії питання на які отримали кваліфіковану відповідь. Для закріплення лекції від інспектора поліції студенти отримали інформаційні листівки.

Краматорські поліцейські попередили студентів училища про наслідки вчинення правопорушень, фото-2
Краматорські поліцейські попередили студентів училища про наслідки вчинення правопорушень, фото-3
Краматорські поліцейські попередили студентів училища про наслідки вчинення правопорушень, фото-4
Краматорськ правоохоронці студенти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии