![](https://s.6264.com.ua/section/logo/upload/pers/76/logo.png?20240727)
16:53, 5 вересня 2019 р.
У Краматорську сталося вбивство: чоловік на підпитку забив до смерті свого опонента
![У Краматорську сталося вбивство: чоловік на підпитку забив до смерт... У Краматорську сталося вбивство: чоловік на підпитку забив до смерті свого опонента](/dist-assets/images/cap.jpg)
Після побиття товариша, зловмисник спокійно пішов спати. Наразі чоловіку повідомлено про підозру за вчинення умисного вбивства. Досудове розслідування триває. Про це повідомляє прес-служба Краматорського відділу поліції.
Близько 00.30 4 вересня 55-річний краматорчанин зайшов у гості до свого знайомого та його співмешканки. Під час спільного вживання алкогольних напоїв між чоловіками виникла сварка. Жінка, не бажаючи приймати участь у конфлікті пішла геть, а товариші залишились з’ясовувати стосунки між собою. Доводячи свою правоту господар штовхнув свого знайомого на що отримав удари ногою по голові від чого і впав. Але гостя це не зупинило і чоловік продовжив бити свого опонента тим, що потрапило під руку: палкою та пательнею. Коли заспокоївся, просто пішов відпочивати.
Вранці до будинку повернулась співмешканка 42-річного чоловіка та побачила його без ознак життя, про що і повідомила до поліції.
Фігуранта було затримано на місці вчинення злочину. Йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство», вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді триманні під вартою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...