У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019"

У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", Вера Карпова

6 вересня у Краматорську відбулось нагородження переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019". Участь у заході взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, Президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв, керівники структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, а також підприємці області.

Учасників та переможців у 10 номінаціях відзначили дипломами та почесними нагородами.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації зазначив, що підприємці області підтримують її економічний розвиток, особливо в тяжкий для неї час.

У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", фото-1 У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", фото-2 У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", фото-3 У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", фото-4 У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", фото-5

"Шановні підприємці, я радий привітати всіх вас від себе особисто та від обласної державної адміністрації із Днем підприємця. Бажаю вам сил. Нехай острах не заважає вам ризикувати, бо який то бізнес без ризику. Щастя та наснаги вам. Зі святом! ", - привітав присутніх Вадим Філашкін.

У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", фото-6 У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", фото-7 У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", фото-8 У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", фото-9 У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", фото-10 У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", фото-11 У Краматорську нагородили переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019", фото-12

Для участі у конкурсі в цьому році від представників бізнесу було надано 70 заяв з 15 міст і 6 районів Донецької області, однак тільки 30 кращих представників малого та середнього бізнесу стали фіналістами конкурсу.

Прес-служба Донецької облгосадміністрації
Краматорськ нагородження конкурс підприємець року
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии