До уваги краматорчан, які перебувають у шлюбі: нові умови отримання субсидії

До уваги краматорчан, які перебувають у шлюбі: нові умови отримання субсидії, Вера Карпова

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що з травня 2018 року постановою Кабінету Міністрів України № 329 від 27.04.2018 року у порядок призначення житлових субсидій внесено значні зміни, якими передбачено призначення субсидій особам, які перебувають у шлюбі, але зареєстровані з чоловіком/дружиною за різними адресами, тільки після надання нових заяви і декларації.

Разом з тим, відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій після закінчення строку отримання житлової субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок житлової субсидії на наступний сезон для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому сезоні (крім орендарів, внутрішньо переміщених осіб та осіб, які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, а також домогосподарств, у яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб).

Громадянам, які отримували житлову субсидію в опалювальний період 2017-2018 років та не надали нові заяву та декларацію згідно з постановою КМУ № 329, як особа, яка перебуває у шлюбі станом на 01.05.2018 року, житлову субсидію з травня 2018 року було призначено автоматично, як особі, яка не перебуває у шлюбі.

Зауважуємо на тому факті, що велика кількість отримувачів житлових субсидій/членів домогосподарства, які перебувають у шлюбі, але зареєстровані з чоловіком/дружиною за різними адресами, починаючи з травня 2018 року і до сьогодні не звернулася до управління та не надали відповідну інформацію. Чим довше такий отримувач субсидії буде зволікати з наданням інформації про свій сімейний стан, тим більшу суму переплати бюджетних коштів йому в результаті необхідно буде погасити.

Таким чином, у разі отримання державної підтримки у вигляді житлової субсидії заявникам необхідно розуміти, що їх обов’язком є, в свою чергу, відповідально ставитися:

- до надання достовірної та повної інформації, необхідної для її призначення,

- до дотримання термінів (30 днів) надання інформації про зміни, які відбуваються у Вашій сім’ї у період отримання субсидії.

Саме отримувач житлової субсидії несе відповідальність за недотримання цих вимог і має, у разі встановлення факту надання неповної/недостовірної інформації або ненадання інформації про зміни у встановлені терміни, погасити переплату бюджетних коштів.

За більш детальною консультацією звертатись за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 23, телефон «гарячої лінії» управління з питань надання житлових субсидій 095 59 79 103.

Краматорська міська рада
субсидія шлюб Краматорськ новини
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии